Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

3 млн євро на 5000 стипендій від Google для навчання українців

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
22 вересня 2022 2 хвилин читання

Навчання проводитиметься на платформі Coursera за різними напрямками, зокрема Цифровий маркетинг і електронна комерція та ІТ-підтримка.

Google Україна у своєму офіційному блозі оголосила про початок нової програми підтримки українців, що втратили чи ризикують втратити роботу.

Компанія виділяє 5 тисяч стипендій, які покривають доступ і повну підтримку до навчання від Google на освітній платформі Coursera. Професійні сертифікати Google на цій платформі відтепер доступні українською мовою.Гроші на ці стипендії у розмірі 3 млн євро виділив благодійний фонд Google.

Навчання на Coursera за новою програмою Google охоплює такі напрями як Цифровий маркетинг і електронна комерція та ІТ-підтримка – українською мовою, а також Аналітика даних, Керування проектами та UX-дизайн, які доступні англійською мовою.

Крім того, Google співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців, щоб запропонувати професійні сертифікати 1000 малих і середніх підприємств задля розширення можливостей їхнього бізнесу, а також створення нових можливостей для їхніх працівників.

Деталі програми

Для фізичних осіб. 5 тисяч стипендій. Грант дозволить INCO через свою програму «Work in Tech» у співпраці з Prometheus, PRJCTR і VUM відкрити українцям можливість здобути важливі цифрові навички та отримати додаткову підтримку у здобутті знань та професійному розвитку.

Програма не вимагає попереднього досвіду та дозволяє учасникам навчатися у власному темпі онлайн у зручний час. Сертифікат можна отримати менш ніж за 6 місяців, навчаючись до 10 годин на тиждень. Після завершення програми учасники можуть додати свій сертифікат до резюме та профілю LinkedIn і таким чином отримати перевагу під час пошуку роботи.

Для бізнесу. Завдяки гнучким навчальним онлайн-програмам, які можна проходити в зручному індивідуальному темпі, працівники можуть здобути корисні практичні навички та знання.

Зареєструватися можна за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Щоб відчути атмосферу місця. Google суттєво оновлює пошукові алгоритми та мапи

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 14:34

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

Наш дорогий iPhone, тріумфальний лівий берег та бідний Google. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 20 вересня 2022 09:56

Google навчатиме українців роботи з хмарними технологіями

Ірина Маринюк 20 вересня 2022 08:00

Google помилково заплатила хакеру 250 тисяч доларів

Вадим Добровольський 19 вересня 2022 13:36