Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google у співпраці з Mayo Clinic створили чатбот для аналізу даних клієнтів

Артем Житкевич
Артем Житкевич
7 червня 2023 2 хвилин читання

Mayo Clinic тестує новий сервіс під назвою Enterprise Search, який був представлений у вівторок, 6 червня. Цей інструмент дозволяє клієнтам створювати власних чатботів, використовуючи технологію Google для пошуку інформації великого обсягу внутрішніх даних

 У галузі охорони здоров'я це означає, що медичні працівники зможуть швидше та простіше інтерпретувати дані, такі як медична історія пацієнта, зображення, геноміка або лабораторні дослідження, навіть якщо ця інформація зберігається у різних форматах та місцях.

Mayo Clinic буде тестувати різні сценарії використання цього пошукового інструменту протягом наступних місяців. Цей інструмент вже був корисним у вирішенні адміністративних завдань, які часто спричиняють професійне вигорання медичних працівників, повідомив головний технолог Mayo Clinic Віш Анантраман.

Наприклад, якщо лікар потребує інформації про групу жінок віком від 45 до 55 років, включаючи їх мамографію та медичні карти, він може ввести запит у пошуковий інструмент замість пошуку кожного елемента окремо. 

Безпека використання Enterprise Search у сфері охорони здоров'я

Охорона здоров'я є особливо складною галуззю для ШІ, оскільки більша небезпека помилок або хибної інформації, коли моделі штучного інтелекту вигадують інформацію з нуля.

Ашіма Гупта, глобальний директор зі стратегії та рішень у галузі охорони здоров'я у Google Cloud, зазначила, що Google відноситься до Enterprise Search з генеративним штучним інтелектом з пріоритетом на безпеку.

Ми хочемо бути дуже обережними та відповідальними у використанні штучного інтелекту у корпоративному середовищі, особливо у галузі охорони здоров'я
Ашіма Гупта

Google заявив, що його підхід до конфіденційності гарантує клієнтам контроль над їхніми даними, і новий сервіс відповідає вимогам закону про перенесення та підзвітність медичного страхування.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ATACMS для України, українська локалізація в Cyberpunk 2077 та оновлення Telegram. Ранкова SPEKA

Артем Житкевич 3 години тому

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot став доступним у 170 країнах світу

Артем Житкевич 11 годин тому

Google порівняла iPhone з пейджером

Артем Житкевич 12 годин тому

У TikTok з'явилася функція пошуку роликів через Google

Артем Житкевич 14 годин тому

Cisco оголосила про придбання компанії-розробника ПЗ Splunk за $28 млрд

Артем Житкевич 21 вересня 2023 19:00