Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google програв апеляцію в суді ЄС у справі Android та отримав $50 млн штрафу у Південній Кореї. Також дісталося й Meta

Ірина Маринюк
Ірина Маринюк Редакторка стрічки новин
14 вересня 2022 2 хвилин читання

Google майже повністю програв апеляцію в суді ЄC у справі про звинувачення компанії у зловживанні панівним сстановищем на ринку операційних систем для мобільних пристроїв, яка передбачала накладення на компанію рекордного штрафу — 4,343 млрд євро. Про це пише The Wall Street Journal.

Так, суд загальної юрисдикції ЄС у Люксембурзі загалом підтвердив рішення Єврокомісії від 2018 року про те, що Google незаконно обмежував для виробників мобільних пристроїв на базі ОС Android та операторів мобільного зв'язку для зміцнення домінуючого положення своєї пошукової системи. При цьому суд вирішив знизити розмір штрафу до 4,125 млрд євро, що лише на 5% менше початкової суми,

Google має право оскаржити це рішення у вищій інстанції, а саме у Європейському суді.

Крім того сьогодні стало відомо, що Google отримав ще один  штраф. Цього разу у Південній Кореї через відстеження поведінки споживачів в Інтернеті без їхньої згоди та використання їхніх даних для цільової реклами. Сума штрафу складає 69,2 млрд вон (50 млн доларів), повідомляє TechXplore.

Також за це ж оштрафували й корпорацію Meta, яка керує Facebook і Instagram. Сума штрафу склала 30,8 млрд вон (22 млн доларів).

За даними південнокорейської комісії із захисту особистої інформації, Google та Meta не чітко інформували користувачів і не отримували їхньої згоди, коли збирали та аналізували інформацію про їхні моделі користання Інтернетом та використовували зібрані дані для створення індивідуально налаштованої реклами.

При цьому в комісії наказали компаніям забезпечити «простий і зрозумілий» процес отримання згоди користувачів, що дасть людям більше контролю над тим, чи ділитися інформацією про те, що вони роблять в інтернеті.

Google і Meta можуть оскаржити штрафи в адміністративному суді протягом 90 днів після офіційного отримання рішення комісії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01

На Meta подали позов за відстежування паролів вебсайтів через Facebook

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 11:15

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

3 млн євро на 5000 стипендій від Google для навчання українців

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:05

Компанія Meta подешевшала до рекордного рівня

Вадим Добровольський 20 вересня 2022 11:10