Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Змагання штучних інтелектів. Google представив нейромережу для генерації відео

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
6 жовтня 2022 2 хвилин читання

Лише кілька днів тому Meta представила свою нейромережу Make-To-Video, яка генерує відео за словесним описом, а тепер до цього сегменту приєднується компанія Google.

Нейромережа Imagen Video: особливості

Imagen Video здатна за словесними запитами генерувати відео з роздільною здатністю 1280 768 пікселів і частотою 24 кадри на секунду. Інструмент базується на алгоритмі Imagen, що є аналогом DALL-E 2 та Stable Diffusion. Генератор картинок використовує велику передбачену мовну нейромережу та каскадну дифузну модель.

 Зображення, згенеровані Imagen

Як пояснюють у Google, Imagen Video бере текстовий опис і створює 16-кадровий ролик із роздільною здатністю 24х48 пікселів і частотою 3 FPS. Потім система масштабує та передбачає додаткові зображення. В результаті алгоритм генерує 128-кадрову анімацію з роздільною здатністю 1280×768 пікселів та частотою 24 FPS.

Для навчання Imagen Video розробники використовували 14 млн пар «відео-опис» та 60 млн «зображення-текст», а також загальнодоступний набір даних LAION-400M, що дозволило моделі застосовувати низку естетичних аспектів.

У порівнянні з доступними сьогодні системами створення зображень Imagen Video також може належним чином відтворювати текст. У той час як і Stable Diffusion, і DALL-E 2 важко перекладають підказки на зразок «логотип для Diffusion» у читабельний шрифт, Imagen Video відтворює це без проблем.

Це не означає, що Imagen Video не має обмежень. Як і у випадку з Make-A-Video, навіть кліпи, вибрані з Imagen Video, тремтять і місцями спотворені.

Щоб покращити ситуацію, команда Imagen Video планує об'єднати зусилля з дослідниками Phenaki, ще однієї системи перетворення тексту у відео від Google, яка дебютувала сьогодні та може перетворювати довгі детальні підказки на двохвилинні відеоролики, хоча і з нижчою якістю.

 Раніше ми розповідали, що Google запускає Startup Academy для підтримки українських стартапів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Мінцифри розповіли, як штучний інтелект допомагає Україні перемагати у війні

Руслан Сорока 20 годин тому

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович 3 грудня 2022 13:20

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30

Штучний інтелект Sudowrites «вчився» писати тексти за допомогою порнографічних фанфіків

Руслан Сорока 2 грудня 2022 20:02

Понад 100 тис. бізнесменів подали в суд на Google через рекламну політику

Руслан Сорока 2 грудня 2022 17:13