Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google працює над інструментом боротьби з терористичним контентом у соцмережах

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 січня 2023 2 хвилин читання

Підрозділ Google, Jigsaw, розробляє безкоштовний інструмент, який допоможе невеликим вебсайтам автоматично виявляти та видаляти екстремістські матеріали. Тестування почнеться цього року. 

Проєкт Google розробила разом із Tech Against Terrorism за підтримки Глобального інтернет-форуму з протидії тероризму (заснованого Google, Meta, Microsoft і Twitter), повідомляє FT.  Крім того, такі технології незабаром можуть стати обов'язковими через закон ЄС про цифрові послуги та законопроєкт про безпеку в інтернеті, який нині розглядають у Великій Британії.

Інструмент спрощує роботу команд модераторів із потенційно незаконним вмістом та працює разом із міжсервісною базою даних про терористичні об'єкти. 

Новий проєкт Google призначений для допомоги невеликим сайтам, які не можуть дозволити собі розробляти алгоритми виявлення шкідливого контенту. Проте новий інструмент має обмеження: деякі соціальні платформи не бажають модерувати вміст, тому для них технологія Google не буде корисною. 

Новий проєкт також не завадить терористам ділитися матеріалами через добре зашифровані служби обміну повідомленнями або Darknet.

Раніше SPEKA повідомляла, що у Google працюють над секретним проєктом, який може зменшити потребу в інженерах. Проєкт компанії навчає штучний інтелект писати код, тобто код буде писати сам себе.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

AI несеться: роботи-футболісти, партнерство OpenAI з Adobe та багато нових релізів

Кирило Чеботарьов 19 квітня 2024 17:00

Google розширює доступ до AI Opportunity Fund: Europe на Україну

Богдан Камінський 18 квітня 2024 13:54

Google звільнила 28 учасників сидячого антиізраїльського протесту

Богдан Камінський 18 квітня 2024 10:45

AirChat — новий застосунок, що об’єднує Twitter і Clubhouse

Вікторія Рудзінська 18 квітня 2024 00:00

Apple та Google тиснуть на Telegram сильніше за уряди — Павло Дуров

Богдан Камінський 17 квітня 2024 17:45