Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google працює над інструментом боротьби з терористичним контентом у соцмережах

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
4 січня 2023 2 хвилин читання

Підрозділ Google, Jigsaw, розробляє безкоштовний інструмент, який допоможе невеликим вебсайтам автоматично виявляти та видаляти екстремістські матеріали. Тестування почнеться цього року. 

Проєкт Google розробила разом із Tech Against Terrorism за підтримки Глобального інтернет-форуму з протидії тероризму (заснованого Google, Meta, Microsoft і Twitter), повідомляє FT.  Крім того, такі технології незабаром можуть стати обов'язковими через закон ЄС про цифрові послуги та законопроєкт про безпеку в інтернеті, який нині розглядають у Великій Британії.

Інструмент спрощує роботу команд модераторів із потенційно незаконним вмістом та працює разом із міжсервісною базою даних про терористичні об'єкти. 

Новий проєкт Google призначений для допомоги невеликим сайтам, які не можуть дозволити собі розробляти алгоритми виявлення шкідливого контенту. Проте новий інструмент має обмеження: деякі соціальні платформи не бажають модерувати вміст, тому для них технологія Google не буде корисною. 

Новий проєкт також не завадить терористам ділитися матеріалами через добре зашифровані служби обміну повідомленнями або Darknet.

Раніше SPEKA повідомляла, що у Google працюють над секретним проєктом, який може зменшити потребу в інженерах. Проєкт компанії навчає штучний інтелект писати код, тобто код буде писати сам себе.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Курс з кібербезпеки від Google: пройти навчання безкоштовно можуть 5 тис. українців

Ольга Горбенко 30 травня 2023 14:47

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 29 травня 2023 06:50

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

У Нідерландах користувачі вимагають від Google компенсації через порушення конфіденційності

Ольга Горбенко 25 травня 2023 07:42

Застосунок для Android почав шпигувати за користувачами через рік після запуску

Юлія Даниленко 25 травня 2023 07:38