Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Goldman, Microsoft, BNP Paribas створять спільну мережу блокчейн: коли запуск

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
11 травня 2023 2 хвилин читання

Goldman Sachs Group Inc , Microsoft Corp, Deloitte і  BNP Paribas (Укрсіббанк), та інші компанії побудують нову спільну систему блокчейну Canton Network. Метою її створення є об’єднання банківських та блокчейн-мереж у єдину фінансову систему. Про це пише Bloomberg.

Серед інших компаній-учасників — Cboe, Digital Asset, ASX, Broadridge, Deutsche Börse Group, Cumberland, Moody's, Paxos і SBI Digital Asset Holdings. Мережа об’єднає блокчейн-програми, створені за допомогою Daml — мови смартконтрактів, створеної Digital Asset, блокчейн-стартапом, який раніше очолив колишній старший керівник JPMorgan Блайт Мастерс і підтримувався деякими з найбільших фінансових установ світу.

Тестова версія, за даними видання, стартує у липні 2023 року.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як допоможе банкам і фінустановам світу Canton Network

Банки та інші великі корпорації роками розробляли та тестували блокчейн-програми в надії, що вони зможуть спростити та прискорити деякі з найскладніших процесів.

Частина зусиль зосереджена на дослідженні способів перетворення традиційних цінних паперів, таких як акції та облігації, у токени на блокчейні. Інші зосередилися на прискоренні торгівлі та розрахунків за різними активами або полегшенні міжнародних платежів. Незважаючи на те що різні системи були протестовані, а деякі додатки запущені, такі блокчейн-мережі ще не почали використовуватися у великих масштабах.

Частина того, що стримує існуючі додатки, полягає в їх нездатності підключати різні блокчейн-системи, створені різними організаціями, в той же час дозволяючи розробникам зберігати контроль і конфіденційність, необхідні на регульованих фінансових ринках, кажуть прихильники мережі. Будучи так званою «мережею мереж», Canton стверджує, що може подолати це, дозволивши системам працювати разом, не вимагаючи від організацій, які ними керують, відмовитися від контролю.

Це також може дозволити компаніям зв’язуватися в системах, які є окремими на сучасному ринку, наприклад, реєстри активів і системи готівкових платежів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

CrowdStrike загрожують мільйонні позови через збій комп’ютерів по всьому світу

Кіра Іванова 20 липня 2024 14:40

Що робити, якщо ваш комп’ютер теж постраждав від масового збою Windows, порадили у Держспецзв’язку

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 12:03

Збої в українських компаніях і світових сервісах: зв'язок з проблемами хмарного сховища Microsoft

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 10:09

Колишній топ Microsoft показав першу копію Windows 95

Олеся Дерзська 10 липня 2024 21:07

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45