Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Gmail допоможе відстежувати покупки у пошті

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 листопада 2022 2 хвилин читання

Gmail відстежуватиме покупки: більше не потрібно буде виходити з програми, щоб стежити за відправленням. Функція стане доступною у США найближчими тижнями.

Більше не потрібно буде перемикатися між поштовим клієнтом і веббраузером, щоб дізнатися, чи вчасно надійде святковий подарунок. Google оновлює застосунок Gmail із простим відстеженням посилок. Якщо електронний лист із замовленням покупця містить підтримуваний номер відстеження, то він побачить статус доставки у верхній частині повідомлення. Якщо необхідний товар має приїхати завтра, покупець зможе про це дізнатися, не вставляючи цифри у вебпосилання чи спеціальну програму, повідомляє Engadget.

Ця функція стане доступною у США найближчими тижнями та підтримуватиме більшість великих постачальників доставки. Проте Google не шукатиме ваші номери відстеження, якщо ви цього не захочете. У наступні місяці Gmail також стежитиме за затримками та буде відображати електронний лист із замовленням із позначкою про проблему. Ви можете знати про збій доставки ще до того, як отримаєте офіційне сповіщення.

Раніше повідомлялося, що Gmail оновив дизайн та запропонував його всім його користувачам. Що саме змінилося в оновленій поштовій скринці та як повернути стару версію.

Також нещодавно республіканський національний комітет подав до суду на Google через спам-фільтри Gmail. Google відповів, що не використовував таких фільтрів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Recorded Future та кіберзахист України, Orion прямує до Землі та найпопулярніші запити українців. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 11 годин тому

Google розповів про найпопулярніші запити українців у 2022 році

Руслан Сорока 6 грудня 2022 15:29

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович 3 грудня 2022 13:20

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 3 грудня 2022 09:30

Понад 100 тис. бізнесменів подали в суд на Google через рекламну політику

Руслан Сорока 2 грудня 2022 17:13