Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Gmail допоможе відстежувати покупки у пошті

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 листопада 2022 2 хвилин читання

Gmail відстежуватиме покупки: більше не потрібно буде виходити з програми, щоб стежити за відправленням. Функція стане доступною у США найближчими тижнями.

Більше не потрібно буде перемикатися між поштовим клієнтом і веббраузером, щоб дізнатися, чи вчасно надійде святковий подарунок. Google оновлює застосунок Gmail із простим відстеженням посилок. Якщо електронний лист із замовленням покупця містить підтримуваний номер відстеження, то він побачить статус доставки у верхній частині повідомлення. Якщо необхідний товар має приїхати завтра, покупець зможе про це дізнатися, не вставляючи цифри у вебпосилання чи спеціальну програму, повідомляє Engadget.

Ця функція стане доступною у США найближчими тижнями та підтримуватиме більшість великих постачальників доставки. Проте Google не шукатиме ваші номери відстеження, якщо ви цього не захочете. У наступні місяці Gmail також стежитиме за затримками та буде відображати електронний лист із замовленням із позначкою про проблему. Ви можете знати про збій доставки ще до того, як отримаєте офіційне сповіщення.

Раніше повідомлялося, що Gmail оновив дизайн та запропонував його всім його користувачам. Що саме змінилося в оновленій поштовій скринці та як повернути стару версію.

Також нещодавно республіканський національний комітет подав до суду на Google через спам-фільтри Gmail. Google відповів, що не використовував таких фільтрів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google закриває Google Pay в США влітку та передає його функції Google Wallet

Артем Житкевич 27 лютого 2024 17:38

Google планує інтегрувати Gemini в Android

Артем Житкевич 26 лютого 2024 19:00

Google тестувала приховування вкладки «Новини» у результатах пошуку

Богдан Камінський 26 лютого 2024 14:11

Google Chrome навчився писати відгуки та проходити опитування за користувача

Артем Житкевич 23 лютого 2024 21:09

Google не планує закривати Gmail

Юлія Мирська 23 лютого 2024 13:34