Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Gmail допоможе відстежувати покупки у пошті

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 листопада 2022 2 хвилин читання

Gmail відстежуватиме покупки: більше не потрібно буде виходити з програми, щоб стежити за відправленням. Функція стане доступною у США найближчими тижнями.

Більше не потрібно буде перемикатися між поштовим клієнтом і веббраузером, щоб дізнатися, чи вчасно надійде святковий подарунок. Google оновлює застосунок Gmail із простим відстеженням посилок. Якщо електронний лист із замовленням покупця містить підтримуваний номер відстеження, то він побачить статус доставки у верхній частині повідомлення. Якщо необхідний товар має приїхати завтра, покупець зможе про це дізнатися, не вставляючи цифри у вебпосилання чи спеціальну програму, повідомляє Engadget.

Ця функція стане доступною у США найближчими тижнями та підтримуватиме більшість великих постачальників доставки. Проте Google не шукатиме ваші номери відстеження, якщо ви цього не захочете. У наступні місяці Gmail також стежитиме за затримками та буде відображати електронний лист із замовленням із позначкою про проблему. Ви можете знати про збій доставки ще до того, як отримаєте офіційне сповіщення.

Раніше повідомлялося, що Gmail оновив дизайн та запропонував його всім його користувачам. Що саме змінилося в оновленій поштовій скринці та як повернути стару версію.

Також нещодавно республіканський національний комітет подав до суду на Google через спам-фільтри Gmail. Google відповів, що не використовував таких фільтрів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Курс з кібербезпеки від Google: пройти навчання безкоштовно можуть 5 тис. українців

Ольга Горбенко 30 травня 2023 14:47

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 29 травня 2023 06:50

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

У Нідерландах користувачі вимагають від Google компенсації через порушення конфіденційності

Ольга Горбенко 25 травня 2023 07:42

Застосунок для Android почав шпигувати за користувачами через рік після запуску

Юлія Даниленко 25 травня 2023 07:38