Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Gmail для Android і iOS навчили перекладати листи

Артем Житкевич
Артем Житкевич
22 серпня 2023 2 хвилин читання

Google додала нову функцію в поштову службу Gmail - автоматичного перекладу листів на мобільних пристроях під керуванням Android та iOS. Функція стала доступною для користувачів бета-версій Gmail.

Про це повідомляє WCCFTech.

Функція автоматичного перекладу листів дозволяє користувачам Gmail отримувати повідомлення на мову, яка використовується за замовчуванням на їхньому пристрої. Це може бути корисно для людей, які спілкуються з партнерами, клієнтами або друзями з інших країн та не володіють їхньою мовою. 

Функція працює аналогічно тому, як це відбувається у вебверсії сервісу Gmail. У верхній частині листа з’являється невеликий банер із пропозицією перекласти повідомлення на мову за замовчуванням. Користувач може натиснути на кнопку “Перекласти” або “Скасувати”, якщо потреби в перекладі немає.

Як увімкнути опцію автоматичного перекладу всіх вхідних листів?

Користувач може в налаштуваннях вибрати опцію автоматичного перекладу всіх вхідних листів. Для цього потрібно перейти до розділу “Загальнi” і знайти пункт “Переклад”. Там можна обрати один із трьох варiантiв: “Нiколи не запитуйте про переклад”, “Завжди запитуйте про переклад” або “Завжди перекладайте”.

Якщо користувач обере останнiй варiант, то всi листи будуть автоматично перекладенi на мову за замовчуванням без додаткових запитiв.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Andrii Bespalyi 25.09.2023, 04:24
Раніше була ця функція, а зараз зникла. В загальних налаштуваннях пошти gmail, пункту переклад немає. Гугл в своєму стилі, спочатку дає щось хороше, а потім забирає.
Інші матеріали

Google працює над проєктом Ellmann для розповіді історії життя користувачів

Артем Житкевич 9 грудня 2023 07:00

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 грудня 2023 22:10

Інженер SkySafe знайшов чергову вразливість у Bluetooth

Артем Житкевич 8 грудня 2023 21:40

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Google проти OpenAI: тестуємо Gemini та ChatGPT

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 09:00