Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Glovo інтегрували послуги медичної лабораторії: як скористатися

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
12 липня 2022 2 хвилин читання

Компанія Glovo інтегрувала у застосунок послуги медичної лабораторії у партнерстві з сервісом LAB24. Нова опція доступна для користувачів Києва та Черкас. Вони можуть викликати медсестру-лаборанта, щоб узяти біоматеріал для подальших аналітичних досліджень. Найближчим часом разом із запуском сервісу LAB24 в обласних центрах на заході України послуга одразу з`явиться і в застосунку Glovo у цих містах. 

Для замовлення послуги необхідно:

  • з головного екрана застосунку Glovo перейти до баблу «Здоров'я та краса»,
  • обрати опцію «Медичні послуги» та «LAB24»

У каталозі сервісу представлені різні напрями аналітичних досліджень: від загального аналізу крові та алергічних чи імунних реакцій до обстежень серцево-судинної системи та спеціальних комплексів для дітей. Після визначення напряму досліджень користувач має обрати один або кілька аналізів і підтвердити замовлення. Упродовж наступних 30 хвилин користувачеві зателефонує координатор для уточнення деталей. 

Зокрема, узгодить адресу, зручний день та час візиту медсестри-лаборанта для забору біоматеріалу. Наприклад, користувач може запланувати візит заздалегідь до двох тижнів. А отримає результат лабораторних досліджень зручним способом — у месенджері чи на пошту. 

Вартість послуг складається з суми дослідження та фіксованої оплати виїзду лаборанта у 299 грн. Користувач може обрати зручний спосіб оплати: карткою через термінал під час візиту лаборанта або під час розмови з координатором отримати SMS з посиланням для онлайн-оплати. 

Уже понад три місяці користувачі Glovo можуть отримувати медичні онлайн-консультації або викликати лікаря додому. За даними компанії, за березень-червень спостерігалося зростання попиту на медичні онлайн-консультації на 30-35%. Зазвичай затребувані послуги дерматологів та психологів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Завтра McDonald's відкриє ще сім ресторанів у Києві, тепер і на правому березі

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 13:38

Для музики, медицини та медіа. Як українські IT-фахівці просувають провідні індустрії

GlobalLogic Ukraine 20 вересня 2022 17:59

McDonald's у Києві відкрився. Glovo готується до стрибка замовлень і найматиме нових курʼєрів — генеральний менеджер Glovo в Україні

Юлія Даниленко 20 вересня 2022 09:21

Лівий берег — новий чорний: як українці реагують на повернення McDonald's в Україну

Ольга Валькевич 19 вересня 2022 19:40

Чи дійсно гроші ходять за пацієнтом та як відновити систему охорони здоров'я після перемоги

Наталія Миронова 19 вересня 2022 19:06