Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Glovo запустила програму підтримки відновлення української економіки

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
26 липня 2022 2 хвилин читання

Компанія Glovo анонсувала старт довгострокової програми сталого розвитку для міст Glovo Acts, яка спрямована на відновлення української економіки.

Як повідомляє компанія у Facebook, програма включає допомогу містам, соціальні доставки для неурядових організацій Glovo Access, підтримку малого і тимчасово переміщеного бізнесу.

Орієнтовний розмір інвестицій у програму в ІІ півріччі 2022 року складе 2 млн грн. Реалізація планується поступово в містах, де сервіс присутній сьогодні або оперував до повномасштабного вторгнення рф.

Згідно першого напряму програми Glovo планує допомогти постраждалим від російської агресії українським містам через співпрацю з місцевою владою та розвиток транспортної інфраструктури.

Glovo Access також полягає у співпраці компанії з місцевою владою і неприбутковими організаціями для допомоги переселенцям та людям у складних життєвих обставинах. Мова йде про безкоштовну доставку продуктів та необхідних побутових товарів.

Також через напрям з підтримки малого бізнесу Glovo готова надавати українським підприємцям символічний 1% комісії за підключення до платформи як маркетплейсу. Це дозволить підприємцям пропонувати товари та послуги більш широкій аудиторії.

Цього тижня між Glovo та міськими адміністраціями Києва, Львова, Чернігова та Стрия Львівської області буде підписано низку меморандумів про партнерство, а також здійснено перші кроки з реалізації програми Glovo Acts.

Як повідомлялося, у липні 2022 року мажоритарним акціонером компанії Glovo стала компанія Delivery Hero. Завдяки покриттю Glovo, Delivery Hero матиме приблизно 94% акцій на неподільній основі та буде обслуговувати до 2.2 мільярдів людей у 74 країнах.

3 березня сервіс доставки Glovo відновив роботу в 14 містах України: Львові, Одесі, Чорноморську, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Луцьку, Хмельницькому, Кривому Розі, Кропивницькому, Ужгороді, Дрогобичі, Трускавці та Чернівцях. Весь операційний дохід компанія продовжує передавати Збройним силам України.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 4 години тому

Економіка невизначеності. Огляд основних подій українського та світового бізнесу

Ivan Verstyuk 29 вересня 2022 17:10

У «Дія.Бізнес» відновили інвестменю приватизації та оренди держмайна

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 15:38

Виживе найсильніший? Які компанії тримають економічний фронт під час війни

Олег Зубченок 26 вересня 2022 15:18

Завтра McDonald's відкриє ще сім ресторанів у Києві, тепер і на правому березі

Вадим Добровольський 26 вересня 2022 13:38