Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Glovo запускає програму для кур’єрів, яка запроваджує нові стандарти соціальних прав

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
16 травня 2023 3 хвилин читання

Glovo впроваджує програму «Glovo для кур’єрів», яка визначає нові стандарти соціальних прав для кур’єрів в Україні.

Програма передбачає справедливий дохід, підвищення рівня захищеності, відкритий діалог з кур’єрами та можливості для їхнього розвитку. Про це повідомили співзасновник Glovo Саша Мішо й генеральна директорка компанії в Україні Марина Павлюк під час пресбрифінгу в Києві.

Для розробки «Glovo для кур’єрів» компанія скористалася експертизою FairWork — дослідницького центру, пов’язаного з Оксфордським університетом, який є орієнтиром для справедливої гіг-економіки. Згодом Fairwork надасть власну незалежну оцінку, аби визначити вплив від реалізації ініціативи. 

Пресбрифінг Glovo у Києві. Джерело: Glovo.
Пресбрифінг Glovo у Києві. Джерело: Glovo.
Пресбрифінг Glovo у Києві. Джерело: Glovo.
Пресбрифінг Glovo у Києві. Джерело: Glovo.
Пресбрифінг Glovo у Києві. Джерело: Glovo.

Що містить програма Glovo для кур’єрів

Програма має чотири складники: справедливий дохід, 360° захищеності, рівність, розвиток. 

Справедливий дохід. У компанії прагнуть, щоб кур’єри отримували гідний дохід, тому для визначення розміру оплати за годину залучатимуть незалежних експертів із WageIndicator. Також кур’єри матимуть додаткові бонуси за кількість доставок, що дасть їм змогу взяти паузу для відпочинку. 

360° захищеності. Компанія проводить низку тренінгів з безпеки дорожнього руху, контраварійного водіння та домедичної допомоги для кур’єрів у найбільших містах. Активних кур'єрів Glovo забезпечить ширшою медичною страховкою, зокрема надасть доступ до телемедицини й інших бонусів для фізичного й ментального здоров’я. Також найактивніші кур'єри зможуть отримати допомогу — 10 тис. грн на дитячі товари — з нагоди народження дитини.

Рівність. Glovo започатковує регулярні фокус-групи для отримання зворотного зв'язку від кур'єрів щодо їхнього досвіду доставки, аби мати можливість його вдосконалювати. Кур'єри матимуть можливість поскаржитися на дискримінацію й подати апеляцію у випадку несправедливого блокування.

Розвиток. Glovo надає вільний доступ до цифрової платформи G-learning для всіх зареєстрованих кур’єрів — там вони можуть пройти 20 онлайн-курсів з маркетингу, ІТ, управління бізнесом та інших галузей. Наразі на платформі зареєструвалися й пройшли навчання понад 4 тис. кур'єрів з різних країн. 

Glovo вже впровадила «Glovo для кур’єрів» в 17 країнах. До кінця року компанія планує запустити програму в усіх 25 країнах, де представлена, щоб охопити близько 80 тис. кур’єрів по всьому світу. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у 2023 році

Назарій Присяжнюк 20 вересня 2023 06:20

«Нова пошта» запустила відправлення з поштоматів Inpost у Польщі: як скористатися новою послугою

Юлія Мирська 13 вересня 2023 14:01

«Укрпошта» здешевила міжнародну доставку

Юлія Мирська 4 вересня 2023 12:13

Що і як замовляли українці через Glovo влітку 2023 року: інфографіка

Богдан Камінський 16 серпня 2023 19:06

«Нова пошта» відкрила друге відділення у Берліні

Юлія Мирська 17 липня 2023 11:16