Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Глобальні тренди HR, cтратегії YouTube-маркетингу в Азії та комунікація з малоактивною аудиторією: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
22 січня 2024 2 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Стратегії YouTube-маркетингу в Азії: як використовувати локальні тренди для глобального успіху

Азія — це світ, де YouTube не просто платформа для відео, а вітрина, що відображає багатогранність місцевих культур. Як використовувати тренди YouTube, що мають популярність в Азії у своєму бізнесі, розповідає В’ячеслав Юренко, CEO 4Limes IT Company.

Як бренду комунікувати з малоактивною аудиторією та отримати 30% прибутку за перший місяць: кейс zootovary.com

У кожного бізнесу є частина аудиторії, що згадує про нього дуже рідко і майже не приносить прибуток. Проте і з такими людьми треба налагоджувати комунікацію, щоб збільшити прибутки власної справи. Про один із таких кейсів розповідає Наталія Раскопа, PR&Maketihg Manager агенції Promodo.

Чи світить нам достойна пенсія? QA-тест майбутньої реформи

На що жити, коли завершиться кар’єра? Цим питанням переймається багато людей. Інна Бєлянська, голова правління MetLife в Україні, розповідає, чи може забезпечити достойну старість реформа української пенсійної системи.

HR у 2024 році: огляд глобальних трендів

Щороку галузь HR переживає інновації та зміни, віддзеркалюючи поточні тенденції та адаптуючись до вимог сучасного ринку праці. Про те, що ми спостерігатимемо у 2024 році, розповідає HR Анжеліка Тодорашко.

Що керує нашими рішеннями: чинники вибору і стратегічний маркетинг

Сергій Соловйов, експерт зі стратегічного маркетингу, дослідив значення чинників вибору для позиціювання й просування і ділиться своїм досвідом з читачами SPEKA.

Кібератака на «Київстар»: місяць потому

Більш ніж місяць минув після масштабної кібератаки росіян на «Київстар». Які висновки можна зробити за цей час, розповідає Артем Сорокін, CEO у CrackenAGI.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У росії стався збій у роботі соцмереж і провайдерів

Юлія Мирська 4 години тому

Хусити пошкодили підводні інтернет-кабелі, які звязують Європу та Азію

Богдан Камінський 4 години тому

У роботі YouTube Studio стався збій

Юлія Мирська 6 годин тому

Усе про підписку YouTube Premium

Діана Полуніна 9 годин тому

Як діти працюють в ІТ, стендап-комік вчить протидіяти шахраям, а бізнес змінив ставлення до криптовалюти: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 26 лютого 2024 16:00