Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GlobalLogic відкрила 10 мініофісів для релокованих співробітників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 березня 2023 2 хвилин читання

Одна з найбільших IT-компаній України GlobalLogic відкрила 10 мініофісів у західних і центральних регіонах України.

Нові офіси відкрилися в Ужгороді, Чернівцях, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Трускавці та два в Івано-Франківську, повідомляє DOU.

«Ми зробили це, щоб гарантувати безпеку нашим спеціалістам і продовжувати вести бізнес у країні. Наразі продуктивність наших інженерів становить 98% від довоєнного рівня», — розповіли DOU у компанії.

Коли росія почала обстрілювати українську інфраструктуру в різних містах, у GlobalLogic рекомендували своїм фахівцям переїхати в більш безпечні західні й центральні регіони. Більшість фахівців релокувалися до Львова — тут є два великі офіси компанії. Усі робочі простори GlobalLogic мають укриття, засоби безперебійного зв'язку, генератори.

«Під час блекаутів більшість колег надавала перевагу офісам, оскільки там завжди є світло, зв'язок, укриття та зручності. Але коли ситуація з енергетикою стабілізувалася, відвідування офісів зменшилось. Водночас приблизно 16% наших українських фахівців (7000+) перебувають за кордоном і продовжують дистанційну співпрацю з компанією. Згідно з внутрішніми опитуваннями, більшість із них планують повернутись в Україну після настання миру в нашій державі», — зазначили в компанії.

Раніше GlobalLogic Inc. оголосила про плани відкрити нові інжинірингові центри в Іспанії. Компанія розглядає кілька міст, зокрема Валенсію та Малагу, для запуску у 2023 році, та Мадрид і Таррагону у довгостроковій перспективі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Працювати граючись: чому елементи гри важливі у дизайні офісного інтер’єру?

Владислав Миронович 14 червня 2024 14:00

Автомобілі майбутнього — подкаст SPEKA «Що буде далі?» #2

Сергій Коноплицький 28 травня 2024 11:19

GlobalLogic запустила програму підтримки ветеранів

Вікторія Рудзінська 10 травня 2024 08:42

Як отримати роботу в телекомі, на що звертати увагу B2B-маркетологам, чи кращий ШІ за супервайзера: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 29 квітня 2024 17:00

Чому шум заважає співробітникам повертатися в офіси?

Владислав Миронович 26 квітня 2024 17:30