Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Getty вимагає заборонити Stable Diffusion у Великій Британії

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
3 червня 2023 2 хвилин читання

Постачальник стокових фотографій Getty Images звернувся до Високого суду Лондона з проханням заборонити компанії зі штучного інтелекту Stability AI продавати свою систему генерації зображень штучного інтелекту в Британії,

Про це пише Reuters.

Згідно із заявою від 12 травня, компанія, що базується в Сієтлі, звинувачує компанію в порушенні авторських прав, використовуючи її зображення для «навчання» своєї системи Stable Diffusion.

Stability AI ще не подала захист на позов Getty, але подала клопотання про відхилення окремого позову Getty у США минулого місяця. Він не відразу відповів на запит про коментар.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Представник Getty сказав, що компанія не коментує активні судові процеси.

Справа Getty в Лондоні була вперше подана в січні, через кілька днів після аналогічного колективного позову, поданого у Каліфорнії художниками проти Stability AI та інших компаній у швидко зрослій сфері генеративного ШІ.

У серпні 2022 року лондонська компанія Stability AI випустила Stable Diffusion, систему на основі штучного інтелекту для створення зображень із текстових вводів і генератор зображень DreamStudio.

Минулого року компанія заявила, що залучила понад $100 млн. Getty посилалася на повідомлення преси у своєму позові в США про те, що Stability AI намагався залучити більше грошей на основі оцінки приблизно в $4 млрд.

У своєму позові в Лондоні Getty каже, що Stability AI покладався на порушення своїх авторських прав «для успішного ведення свого бізнесу».

Getty вимагає відшкодування збитків, які ще не визначені. Він також просить Верховний суд наказати Stability AI передати або знищити всі версії Stable Diffusion, які можуть порушувати права інтелектуальної власності Getty.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 мільярд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 7 годин тому

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 10 годин тому

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38