Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Getty вимагає заборонити Stable Diffusion у Великій Британії

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
3 червня 2023 2 хвилин читання

Постачальник стокових фотографій Getty Images звернувся до Високого суду Лондона з проханням заборонити компанії зі штучного інтелекту Stability AI продавати свою систему генерації зображень штучного інтелекту в Британії,

Про це пише Reuters.

Згідно із заявою від 12 травня, компанія, що базується в Сієтлі, звинувачує компанію в порушенні авторських прав, використовуючи її зображення для «навчання» своєї системи Stable Diffusion.

Stability AI ще не подала захист на позов Getty, але подала клопотання про відхилення окремого позову Getty у США минулого місяця. Він не відразу відповів на запит про коментар.

Представник Getty сказав, що компанія не коментує активні судові процеси.

Справа Getty в Лондоні була вперше подана в січні, через кілька днів після аналогічного колективного позову, поданого у Каліфорнії художниками проти Stability AI та інших компаній у швидко зрослій сфері генеративного ШІ.

У серпні 2022 року лондонська компанія Stability AI випустила Stable Diffusion, систему на основі штучного інтелекту для створення зображень із текстових вводів і генератор зображень DreamStudio.

Минулого року компанія заявила, що залучила понад $100 млн. Getty посилалася на повідомлення преси у своєму позові в США про те, що Stability AI намагався залучити більше грошей на основі оцінки приблизно в $4 млрд.

У своєму позові в Лондоні Getty каже, що Stability AI покладався на порушення своїх авторських прав «для успішного ведення свого бізнесу».

Getty вимагає відшкодування збитків, які ще не визначені. Він також просить Верховний суд наказати Stability AI передати або знищити всі версії Stable Diffusion, які можуть порушувати права інтелектуальної власності Getty.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ-помічник програміста Google Studio Bot став доступним у 170 країнах світу

Артем Житкевич 11 годин тому

Intel зіткнулася з величезним попитом на прискорювачі обчислень Gaudi2 у Китаї

Артем Житкевич 13 годин тому

YouTube представив нові інструменти на основі ШІ

Юлія Мирська 22 години тому

Китайська "війна ста моделей" штучного інтелекту може закінчитись

Юлія Мирська 22 вересня 2023 10:14

Microsoft представила об’єднаний Copilot — ШІ-помічника для Windows, Microsoft 365 та Edge

Богдан Камінський 21 вересня 2023 19:48