Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Героям слава»: у новій грі можна розблокувати синьо-жовтий дорожній слід від шин

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 грудня 2022 2 хвилин читання

Незабаром вийде гра Need For Speed: Unbound, у яку особливо приємно буде зіграти українським геймерам. Ранній доступ уже відкрили для підписників EA Play.

У грі Need For Speed: Unbound можна розблокувати дорожній слід від шин, який називається Heroyam Slava. Це нагорода за перемогу у змаганні. Цей елемент виконаний у синьо-жовтих кольорах українського прапора, повідомляє itc.ua.

Окрім того, на українських гравців очікує ще один сюрприз від розробників Need for Speed Unbound: у грі на радіо звучатимуть звукові доріжки вітчизняних виконавців Аліни Паш, Kalush та Alyona Alyona. 

Компанія Electronic Arts працює над вирішенням проблеми з оплатою гривнею. Менеджер спільноти EA приєднався до обговорення у відповідній темі на форумі Electronic Arts та зазначив, що команда вирішує це питання. Однак він не сказав, коли цю проблему вирішать.

Гра Need for Speed Unbound виходить 2 грудня на ПК, Xbox Series X та PlayStation 5. Попередні замовлення вже доступні за ціною від 1699 грн.

Нагадаємо, що нова гра God of War: Ragnarok, у розробленні якої брав участь український стартап Respeecher, посіла перше місце за версією найкращих відеоігор від видання Time. Серед українських новинок у світі ігор також є комп'ютерна гра про гетьмана Павла Скоропадського та полководця Івана Сірка «Мольфар: поклик серця», що має вийти на цифровій платформі Steam 6 грудня.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Sean Harris 09.12.2022, 04:25
This is the first AAA video game where Respeecher was credited. However, earlier, the startup had already worked with large-scale and Hollywood projects, in particular, it created voices for Star Wars characters like the voice of Luke Skywalker in The Mandalorian and The Book Boba Fett and Darth Vader voice. More about them here: https://www.respeecher.com/
Інші матеріали

Mortal Kombat 1: яких персонажів ми можемо очікувати в оновленій серії

Ганна Гілова 30 травня 2023 13:52

Nvidia показала ШІ у відеоіграх, Рада звільнила від ПДВ імпорт складників для дронів, Arm створила нову технологію чипів. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 30 травня 2023 07:10

Гра Death From Above про українського оператора БпЛА вже є у Steam

Ольга Горбенко 29 травня 2023 20:38

Українська мова увійшла в рейтинг найпоширеніших у Steam

Ганна Гілова 29 травня 2023 14:53

Sony презентувала PlayStation Q. Це гаджет для стримінгу ігор з PS5

Юлія Даниленко 25 травня 2023 07:42