Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Firefly Aerospace українця Макса Полякова збудує модуль для висадки місії NASA на Місяць

SPEKA Media
26 жовтня 2021 2 хвилин читання

Американська космічна агенція NASA підтвердила готовність місячного модуля Blue Ghost, який розробляє компанія Firefly Aerospace українця Макса Полякова. Це означає, що етап критичного огляду конструкції модуля завершено – Firefly може розпочати його будівництво. 

Мунлендер повинен приземлитися у місячному басейні Моря Криз у вересні 2023 року. Модуль доставить на поверхню Місяця десять корисних вантажів NASA та кілька комерційних. Blue Ghost контролюватиме безпечну доставку корисного навантаження під час транзиту до Місяця, на його орбіті та на поверхні. 

Апарати, які доставлять на Місяць, контролюватимуть властивості реголіту, геофізичні характеристики поверхні та взаємодію сонячного вітру та магнітного поля Землі. У ході місії проведуть демонстрації ключових технологій, які пов'язані з навігацією та збиранням зразків.

Море Криз було предметом вивчення попередніх місячних місій. Там свого часу здійснили посадку радянські апарати Місяць 15, Місяць 23 та Місяць 24. У 2012 році місія NASA GRAIL підтвердила та відзначила на карті концентрацію мас у центрі басейну.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Firefly Aerospace здійснила орбітальний запуск ракети Alpha

Вадим Добровольський 1 жовтня 2022 11:05

Скасовані запуски ракет, інвестиції у нанодрук електрочипів та надприбутки TikTok. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 14 вересня 2022 09:20

«Народний супутник»: деталі угоди з ICEYE, технічні характеристики та нюанси роботи зі знімками

Роман Судольський 19 серпня 2022 14:41

Компанія українця Максима Полякова Dragonfly Aerospace розробила камеру для місії DART. Вона фільмуватиме зіткнення космічного тарана з астероїдом

Роман Судольський 6 грудня 2021 09:21