Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Філософія бірюзи, активне наймання та турбота про команду: як компанія GEO Рay працює в умовах війни

profile-img
GEO Pay
6 серпня 2022 4 хвилин читання

Працювати чи не працювати. Таке питання постало перед бізнесом з початком повномасштабної війни. Першими, хто зміг почати відновлювати повноцінну роботу, були ІТ-компанії. Саме цим організаціям легше всього було адаптуватися до нових умов. 

Серед них був і мультивалютний сервіс GEO Pay, який поділився як працювати над проєктами та відновити найм працівників під час війни.

Початок війни росії проти України

Ранок 24 лютого став шоком для багатьох українців — люди та бізнес не були готові до початку війни. Тому, перші тижні після початку вторгнення всі дії GEO Pay були націлені на людей та їх безпеку. 

Компанія: 

  • допомагала працівникам та їх сімʼям  із релокацію із гарячих точок, 
  • забезпечувала своєчасні виплати, 
  • допомагала родичам та друзям співробітників із будь-якими запитами з приводу допомоги ЗСУ.

Адаптація роботи

Компанія вже давно працює за філософією «бірюзи» — коли робота націлена не на час, проведений за роботою, а результат. До того ж багато членів команди і до повномасштабної війни працювали віддалено. Тому кожен мав час та змогу за переїхати у безпечне місце, щоб продовжити роботу та допомагати економіці країни.

Саме бірюзова гнучкість допомогла швидко переналаштувати всі внутрішні процеси, комунікації й взаємодію всередині команди та з зовнішніми партнерами. 

Наприклад: 

  • переформатувати всі зустрічі в онлайн, 
  • забезпечити надійну підтримку внутрішніх продуктів та їх клієнтів, 
  • оновити стратегію розвитку компанії.

Так як більшість комунікацій перейшло в онлайн, збільшилась кількість зустрічей з рефлексією, де команда обговорювала те, що важливо, щоб підтримувати один одного.

Допомога Україні

З початку повномасштабної війни GEO Pay вирішила віддати всю комісію з виводу всередині продукту на гуманітарну допомогу Україні.

На цей час компанія вже відправила понад 4 400 000 гривень на допомогу ЗСУ та гуманітарні потреби українців. І буде продовжувати це робити. 

Поновлення наймання та HR-процесів

Після налаштування всіх внутрішніх процесів, розпочалась робота на повну потужність — зʼявлялися нові проекти та задачі, проводилась повноцінна підтримка всіх внутрішніх продуктів та користувачів. Штат організації активно розширювався та надавав робочі місця тим, хто втратив роботу через війну.

Поновлення повноцінного найму нових співробітників — важливий етап у роботі компанії під час війни. Зі збільшенням кількості задач зростала і потреба у нових людях, тому з весни і по цей час компанія активно шукає нових спеціалістів. На даний момент компанія активно шукає розробників для підтримки існуючих продуктів та роботи над новими проєктами. 

Також саме під час війни всередині GEO Pay створився новий потік «GEO People Upgrade», який займається підтримкою всіх внутрішніх HR-процесів — від онбордингу нових працівників до проведення регулярних онлайн-зустрічей, на яких підіймалися важливі для команди теми (освіта, тайм-менеджмент, філософія компанії і навіть принципи правильного харчування із запрошеними експертами).

Зараз команда працює у штатному режимі, а компанія платить податки та підтримує економіку України. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Де можна найбільше заробити в Україні: експерти склали рейтинг регіонів

Євген Муджирі 18 серпня 2022 10:05

Шукати роботу в IT стало важче: статистика ринку праці під час війни

Євген Муджирі 16 серпня 2022 16:06

Практичне про війну, країну та здоров'я. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 14 серпня 2022 15:54

Які заходи сприятимуть, а які зашкодять повоєнній відбудові

Наталія Миронова 12 серпня 2022 18:27

Почати з нуля: де на роботу беруть новачків без досвіду. Рейтинг вакансій

Євген Муджирі 12 серпня 2022 14:24