Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ferrari можна купити за криптовалюту

Богдан Камінський
Богдан Камінський
16 жовтня 2023 3 хвилин читання

На прохання заможних клієнтів Ferrari почала приймати оплату в криптовалюті за спортивні автомобілі в США. В майбутньому програму розширять на Європу, пише Reuters.

Переважна більшість великих компаній тримаються якомога далі від криптовалют, оскільки волатильність біткоїна та інших токенів робить їх недоцільними для комерції. Несистематичне регулювання та високе енергоспоживання також перешкоджають поширенню цифрових валют як платіжного засобу.

Директор з маркетингу та комерції Ferrari Енріко Галлієра розповів, що криптовалюти доклали зусиль для зменшення вуглецевого сліду. Також рішення було прийнято у відповідь на запити ринку та дилерів, оскільки багато клієнтів інвестували в криптовалюту.

Деякі з них — молоді інвестори, які побудували свої статки на криптовалютах. Інші — більш традиційні інвестори, які хочуть диверсифікувати свої портфелі
Енріко Галлієра

Біткоїн допоможе Ferrari залучити нових клієнтів

Підписуйтеся на наші соцмережі

Галлієра не сказав, скільки автомобілів Ferrari планує продати за криптовалюту. За його словами, портфель замовлень компанії сильний і повністю заброньований до 2025 року, але виробник хоче протестувати нові можливості.

Це допоможе нам зв'язатися з людьми, які не обов'язково є нашими клієнтами, але можуть дозволити собі Ferrari
Енріко Галлієра

До I кварталу 2024 року Ferrari планує поширити пропозицію на Європу. В майбутньому компанія хоче охопити й інші регіони, де криптовалюта є законним платіжним засобом.

Європа, Близький Схід та Африка є найбільшим регіоном Ferrari, на який припадає 46% від загального обсягу поставок автомобілів у першій половині 2023 року. Тогоріч компанія продала 13,2 тис. автомобілів за ціною від 200 тис. до 2 млн євро. 

Як купити Ferrari за криптовалюту

На початковому етапі в США Ferrari звернулася до одного з найбільших криптовалютних платіжних процесорів BitPay. Він дозволить здійснювати транзакції в біткоїнах, Ethereum та USDC. 

В інших регіонах Ferrari може використовувати інші платіжні системи.

Ціни не зміняться, ніяких комісій, ніяких надбавок, якщо ви платите за допомогою криптовалют
Енріко Галлієра

Bitpay буде негайно переводить криптовалютні платежі в традиційну валюту. Це захистить компанію та дилерів від цінових коливань.

Також BitPay гарантує, що віртуальні валюти надходитимуть з законних джерел. Галлієра заявив, що більшість американських дилерів вже підписали або збираються підписати угоду з цією схемою.

Раніше SPEKA писала, що Tesla втратила $140 млн через інвестиції у біткоїн.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Біткоїн виріс уперше за два тижні

Олеся Дерзська 8 годин тому

Binance перетнув позначку у 200 млн користувачів у світі

Владислав Паливода 13 липня 2024 12:03

Майбутнє вже тут: огляд новинок від Samsung

Анна Старкова 11 липня 2024 14:20

Як створити канал у Viber — алгоритм

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 20:43

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35