Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Фермер та Сіті: в Україні розробляють «народний» електромобіль під маркою ЛуАЗ

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 грудня 2022 2 хвилин читання

Український автобренд ЛуАЗ, який зник з ринку у 2000-х, відродиться з появою «народного» електромобіля. Плануються дві версії авто — Фермер та Сіті.

Народний електромобіль, який буде пікапом, будують під маркою ЛуАЗ (Луцький автомобільний завод). Планується, що він задовольнить потреби малого бізнесу, фермерських господарств і стане помічником у домогосподарстві. 

Нова модель буде простою по конструкції, а ремонтувати та обслуговувати її можна буде у будь-якій майстерні, що зробить модель максимально зручною та утилітарною. За словами власника ТМ LUAZ та СЕО Luaz Motors Вадима Ігнатова, він працював над випуском українського електромобіля 5 років.

«Зроблено вже багато, знайдено оптимальний формфактор – пікап. Розроблено оптимальну систему електричного приводу, яка з одного боку надає мінімально необхідні експлуатаційні якості, а з іншого забезпечує мінімальне споживання електричної енергії, тим самим знижуючи вимоги до акумуляторної батареї, вартість якої складає основну частину вартості всього електромобілю. Зараз йдуть ходові випробування, тестування в реальних умовах використання та  на різних місцевостях„, – розповів Вадим Ігнатов.

Планується, що буде доступно дві версії електропікапа – з двомісною кабіною та великим вантажним відсіком, а також з чотиримісною кабіною та меншим вантажним відсіком. Моделі отримають назву Фермер та Сіті.

Раніше SPEKA розповідала, що компанія Mercedes обмежила функціональні можливості у своїх електромобілях. Щоб розблокувати вже наявні потужності авто, доведеться платити $1200 на рік.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tesla знижує ціни у США та Європі до 20%

Руслан Сорока 13 січня 2023 16:39

Дефіцит ігрових консолей PlayStation 5 офіційно закінчився

Руслан Сорока 6 січня 2023 19:03

Tesla реєструє торгову марку для виробництва електродвигунів для літаків і човнів

Катерина Колонович 5 січня 2023 13:07

Південна Корея оштрафувала Tesla через маніпуляції з характеристиками електромобілів

Руслан Сорока 3 січня 2023 16:58

Tesla поставила рекордні 1,3 млн автомобілів за рік

Катерина Колонович 3 січня 2023 13:50