Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ФБР «вкрай стурбоване» роботою TikTok у США

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 листопада 2022 2 хвилин читання

Директор ФБР Крістофер Рей підтвердив давні побоювання бюро з приводу національної безпеки щодо китайського застосунку TikTok.

Про свої побоювання Крістофер Рей розповів під час пресконференції у вівторок, 15 листопада, пише Bloomberg. Зараз ФБР ділиться своїми поглядами з офіційними особами, щоб знову «обміркувати роботу TikTok у США». 

Рей вважає, що уряд Китаю може використовувати TikTok для управління даними або програмним забезпеченням мільйонів користувачів. Крім того, алгоритм рекомендацій застосунку, що визначає, які відео користувачі побачать, «можна використовувати для операцій впливу».

«Згідно із законодавством Китаю, місцеві компанії зобов'язані робити все, що хоче китайський уряд. Чи то обмін інформацією, чи то використання як інструменту китайського уряду», — сказав Рей.

Федеральне бюро розслідувань передало свої побоювання Комітету з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах, урядовому органу, який розглядає угоду.

Популярний застосунок для потокового відео, яким користуються мільйони людей у США, давно є причиною дебатів про національну безпеку. У липні TikTok зізнався, що деякі китайські співробітники мають доступ до даних американських користувачів. Окрім того, американський регулятор зв'язку раніше вже вимагав видалити TikTok з магазинів програм через побоювання з приводу шпигунства.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Новий тренд у TikTok: що таке sludge content і як це впливає на зумерів

Ольга Горбенко 29 травня 2023 18:33

TikTok тестує ШІ-чатбот Таkо на деяких ринках

Ольга Горбенко 26 травня 2023 20:40

Reface створив до Дня Києва відеолистівку за допомогою Restyle

Кіра Іванова 26 травня 2023 12:00

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

AI Copilot від Microsoft вийде в червні, УЗ може інтегрувати «Дію» в застосунок, Adobe додала ШІ у Photoshop. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 24 травня 2023 07:03