Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ФБР «вкрай стурбоване» роботою TikTok у США

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 листопада 2022 2 хвилин читання

Директор ФБР Крістофер Рей підтвердив давні побоювання бюро з приводу національної безпеки щодо китайського застосунку TikTok.

Про свої побоювання Крістофер Рей розповів під час пресконференції у вівторок, 15 листопада, пише Bloomberg. Зараз ФБР ділиться своїми поглядами з офіційними особами, щоб знову «обміркувати роботу TikTok у США». 

Рей вважає, що уряд Китаю може використовувати TikTok для управління даними або програмним забезпеченням мільйонів користувачів. Крім того, алгоритм рекомендацій застосунку, що визначає, які відео користувачі побачать, «можна використовувати для операцій впливу».

«Згідно із законодавством Китаю, місцеві компанії зобов'язані робити все, що хоче китайський уряд. Чи то обмін інформацією, чи то використання як інструменту китайського уряду», — сказав Рей.

Федеральне бюро розслідувань передало свої побоювання Комітету з іноземних інвестицій у Сполучених Штатах, урядовому органу, який розглядає угоду.

Популярний застосунок для потокового відео, яким користуються мільйони людей у США, давно є причиною дебатів про національну безпеку. У липні TikTok зізнався, що деякі китайські співробітники мають доступ до даних американських користувачів. Окрім того, американський регулятор зв'язку раніше вже вимагав видалити TikTok з магазинів програм через побоювання з приводу шпигунства.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok видаляє ще більше музики Universal Music

Артем Житкевич 23 години тому

Оновлено: Збитки на $26 млрд: ФБР знешкодило одну з найвідоміших хакерських груп LockBit

Максим Красіков 21 лютого 2024 16:32

ЄС розпочав розслідування проти TikTok щодо можливих порушень онлайн-контенту

Максим Красіков 19 лютого 2024 18:50

TikTok випустив нативний застосунок для Vision Pro

Богдан Камінський 15 лютого 2024 18:42

YASNO розробила мобільний застосунок, поки тільки для Києва

Богдан Камінський 14 лютого 2024 18:22