Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

FAVBET Tech став партнером жіночого tech-ком'юніті Wtech

Спекотне промо
Спекотне промо
13 квітня 2023 2 хвилин читання

Український розробник рішень в галузі розважальних технологій FAVBET Tech став одним з перших партнерів програми Wtech & Friends, що покликана допомагати розвитку ком'юніті через співпрацю з провідними компаніями галузі, щоб відкривати більше можливостей для жінок в IT-сфері. 

Нове партнерство передбачає багатосторонню взаємодію FAVBET Tech та Wtech, направлену на підтримку жіночих ініціатив у tech-індустрії, впровадження освітніх та нетворкінг-проєктів. FAVBET Tech також активно залучатиметься до івентів ком'юніті та сприятиме розвитку мережі Wtech за межами України.

«Сьогодні провідним гравцям українського IT-ринку вкрай важливо консолідуватися для зміцнення економічного фронту країни та створення передумов для майбутнього відновлення. Ми з радістю долучилися до числа друзів Wtech, адже нам близька місія ком'юніті, яке зараз не лише розширює можливості для жінок в tech-галузі,  а й  об'єднує тисячі представниць українського IT, що залишилися чи були змушені виїхати за кордон, заради допомоги країні на економічному фронті», – повідомляють в компанії FAVBET Tech.

Засноване у 2018 році, сьогодні Wtech є найбільшою глобальною спільнотою для жінок у tech-бізнесі, яке об'єднує понад 5000 учасниць у 17 країнах світу. Розвивати ком'юніті допомагає міжнародна команда з понад 50 волонтерок.

Приєднуючись до Wtech & Friends, FAVBET Tech продовжує глибоку інтеграцію в український IT-ринок як драйвера позитивних змін та відповідальної компанії, що сприяє сталому розвитку галузі. З 2022 року FAVBET Tech є резидентом Дія Сіті, учасником Ukrainian IT Association, а також підтримує Міністерство цифрової трансформації України в ініціативі створення та розгортання кібер армії для захисту цифрового простору України.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Львівський IT Кластер запрошує на профорієнтаційну конференцію IT Future Conf 2024

Ольга Топольська 16 квітня 2024 15:50

Власний сайт, просування у соцмережах та якісне обслуговування: як залучити нових клієнтів для малого бізнесу

Даніелла Шихабутдінова 16 квітня 2024 14:15

Еволюція блокчейну: від біткоїна та смартконтрактів до синергії із штучним інтелектом

Вадим Груша 15 квітня 2024 16:30

«Мерседес» посеред шосе і що з ним робити: правила успішної спільної роботи з вендором

Владислав Миронович 10 квітня 2024 14:00

Minecraft — це не тільки розвага: як працює навчальна платформа Minecraft Education

Владислав Миронович 9 квітня 2024 13:30