Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Спекотне промо
Спекотне промо
17 лютого 2023 3 хвилин читання

Favbet Foundation анонсує програму безкоштовної IT-освіти для постраждалих від війни дітей

Війна може зламати навчальні плани, але ніколи — прагнення до знань. Favbet Foundation запускає безкоштовну програму з початкової IT-освіти. Діти, які постраждали від війни та були обмежені в доступі до якісної освіти, зможуть опанувати ази програмування.

Благодійний фонд проявив ініціативу — реалізувати проєкт власним коштом. Діти зі всієї України матимуть можливість безкоштовно отримати IT-освіту. Насамперед курс розрахований на дітей військовослужбовців, вимушених переселенців та підлітків з найбільш постраждалих від війни регіонів. 

В основі нової освітньої програми — курс Python, найпопулярнішої мови програмування, яка створює чудовий фундамент для подальшого розвитку в IT. Партнером, що відповідатиме за зміст курсу, набір учнів та менторів, а також організацію освітнього процесу, обрали «Code Club Україна». 

Favbet Foundation від часу свого заснування працював над тим, щоб кожна українська дитина мала вільний доступ до якісної технологічної освіти незалежно від її життєвих обставин. Цей курс з'являється у час, коли війна порушила та значно ускладнила освітні процеси для дітей, які цього потребують. Тому стати ініціатором, запустити та реалізувати навчальну програму за кошти Favbet Foundation — ще один крок до формування прогресивного середовища для розвитку
куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар

У «Code Club Україна» кажуть, що курс Python розрахований на дітей 12-15 років, яким достатньо мати лише базові комп'ютерні навички.

В Україні Code Club, як частина Міжнародної волонтерської ініціативи родом з Великоє Британії, працює з 2013 року. Безкоштовне навчання у наших клубах вже пройшли понад 30 тис. дітей. Ми використовуємо сучасні освітні програми, розроблені фахівцями-практиками IT-галузі, та співпрацюємо з менторами, які діляться з дітьми власною експертизою, запалюють у них бажання й надалі заглиблюватись у світ технологій та інновацій
операційна директорка ініціативи «Code Club Україна» Анна Дерев'янко

Нагадаємо, Favbet Foundation — благодійний фонд, заснований компанією FAVBET у 2020 році, щоб систематизувати та розширити свою благодійну діяльність. Метою фонду є створення сприятливого середовища для спортивного і щасливого майбутнього країни, а місією — інвестиції в освіту, спорт та технології для забезпечення розвитку нового покоління та збереження талантів в Україні. 
Віж початку повномасштабного вторгнення більшість проєктів фонду спрямовані на допомогу Збройним Силам України. За сприяння фонду ЗСУ та інші сили оборони регулярно отримують авто, технічні засоби, дрони, амуніцію і решту необхідного на передовій.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Німеччина надала Україні всюдеходи Bandvagn 206

Максим Красіков 11 годин тому

Якими будуть наслідки підриву Каховської ГЕС для енергосистеми України — «Укренерго»

Юлія Даниленко 15 годин тому

Україна готова розглянути звернення щодо евакуації з Бєлгородщини – ГУР

Юлія Даниленко 15 годин тому

Заохочуючи успіх: корпоративні заходи як бізнес-інструмент

Anastasia Dzhogola 15 годин тому

рф визнала, що Каховська ГЕС їй не належить — Кислиця в ООН

Кіра Іванова 17 годин тому