Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Спекотне промо
Спекотне промо
17 лютого 2023 3 хвилин читання

Favbet Foundation анонсує програму безкоштовної IT-освіти для постраждалих від війни дітей

Війна може зламати навчальні плани, але ніколи — прагнення до знань. Favbet Foundation запускає безкоштовну програму з початкової IT-освіти. Діти, які постраждали від війни та були обмежені в доступі до якісної освіти, зможуть опанувати ази програмування.

Благодійний фонд проявив ініціативу — реалізувати проєкт власним коштом. Діти зі всієї України матимуть можливість безкоштовно отримати IT-освіту. Насамперед курс розрахований на дітей військовослужбовців, вимушених переселенців та підлітків з найбільш постраждалих від війни регіонів. 

В основі нової освітньої програми — курс Python, найпопулярнішої мови програмування, яка створює чудовий фундамент для подальшого розвитку в IT. Партнером, що відповідатиме за зміст курсу, набір учнів та менторів, а також організацію освітнього процесу, обрали «Code Club Україна». 

Favbet Foundation від часу свого заснування працював над тим, щоб кожна українська дитина мала вільний доступ до якісної технологічної освіти незалежно від її життєвих обставин. Цей курс з'являється у час, коли війна порушила та значно ускладнила освітні процеси для дітей, які цього потребують. Тому стати ініціатором, запустити та реалізувати навчальну програму за кошти Favbet Foundation — ще один крок до формування прогресивного середовища для розвитку
куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар

У «Code Club Україна» кажуть, що курс Python розрахований на дітей 12-15 років, яким достатньо мати лише базові комп'ютерні навички.

В Україні Code Club, як частина Міжнародної волонтерської ініціативи родом з Великоє Британії, працює з 2013 року. Безкоштовне навчання у наших клубах вже пройшли понад 30 тис. дітей. Ми використовуємо сучасні освітні програми, розроблені фахівцями-практиками IT-галузі, та співпрацюємо з менторами, які діляться з дітьми власною експертизою, запалюють у них бажання й надалі заглиблюватись у світ технологій та інновацій
операційна директорка ініціативи «Code Club Україна» Анна Дерев'янко

Нагадаємо, Favbet Foundation — благодійний фонд, заснований компанією FAVBET у 2020 році, щоб систематизувати та розширити свою благодійну діяльність. Метою фонду є створення сприятливого середовища для спортивного і щасливого майбутнього країни, а місією — інвестиції в освіту, спорт та технології для забезпечення розвитку нового покоління та збереження талантів в Україні. 
Віж початку повномасштабного вторгнення більшість проєктів фонду спрямовані на допомогу Збройним Силам України. За сприяння фонду ЗСУ та інші сили оборони регулярно отримують авто, технічні засоби, дрони, амуніцію і решту необхідного на передовій.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як військові за допомогою лазерів тренуються

Назарій Присяжнюк 9 хвилин тому

FAVBET визнано компанією з кращою корпоративною культурою

Віталій Новак 20 годин тому

США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн

Юлія Даниленко 22 вересня 2023 06:35

24 дрони для захисників до 24-ї річниці FAVBET

Віталій Новак 21 вересня 2023 12:36

Закінчилась 15-та зустріч у форматі «Рамштайн». Яку зброю отримає Україна

Юлія Даниленко 20 вересня 2023 13:00