Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Facebook дозволить користувачам мати до п'яти профілів під різними іменами

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
15 липня 2022 3 хвилин читання

Компанія Meta тестує можливість для користувачів Facebook мати до п'яти окремих профілів, прив'язаних до одного облікового запису.

Як повідомляє Bloomberg, нова функція дозволить користувачам призначати різні профілі для певних груп, з якими вони хочуть спілкуватися. Наприклад, одну спеціальну стрічку Facebook — лише для друзів, іншу — лише для колег, а ще одну — для кулінарної спільноти. Користувачі зможуть перемикатися між різними профілями кількома кліками.

«Щоб допомогти людям адаптувати свій досвід на основі інтересів і стосунків, ми тестуємо можливість мати більше одного профілю, прив'язаного до одного облікового запису», — сказав представник Facebook Леонард Лам.

До додаткових профілів не потрібно вносити справжнє ім'я людини: дозволяється вибрати будь-яке ім'я профілю та ім'я користувача, якщо воно є унікальним і не містить цифр або спеціальних символів. Але компанія акцентує, що в основних профілях повинно використовуватися справжнє ім'я, оскільки додаткові профілі теж мають відповідати політиці соцмережі.

Нововведення має й інші обмежувальні правила: якщо користувач отримує повідомлення про порушення в додатковому профілі, це вплине на весь обліковий запис. У Facebook кажуть, що це правило допоможе запобігти зловживанню платформою в кількох профілях.

Якщо хтось неодноразово порушує політику компанії, використовуючи один зі своїх додаткових профілів, системи Facebook розпізнають, який саме профіль є порушником, і вживатимуть відповідних заходів. Наприклад, видалять додатковий профіль або всі профілі, включаючи основний обліковий запис.

Також у Facebook повідомляють, що деякі опції платформи будуть доступні лише для основних профілів (наприклад, створення та керування сторінкою або використання Facebook Dating).

Дотепер компанія забороняла звичайним користувачам мати кілька облікових записів у Facebook.

На думку експертів, Facebook в такий спосіб намагається утримати користувачів, що є непростим завданням з огляду на високу конкуренцію між різними соцмережами. У лютому 2022-го Facebook вперше в історії свого існування повідомив про зниження щоденної кількості користувачів у четвертому кварталі 2021 року. Втім, пізніше компанія повідомила про зростання цього показника протягом перших трьох місяців 2022 року.

До речі, враховуючи, що додаткові профілі користувачів матимуть один обліковий запис, Facebook каже, що функція кількох профілів не змінить спосіб звітування про показники користувачів, такі як щомісячна та щоденна кількість активних користувачів.

Функцію додаткових профілів зараз тестують в декількох країнах, але компанія не уточнює, де саме. Термін впровадження функції для всіх користувачів також невідомий.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta оголосила про скорочення штату та бюджетів Facebook

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 15:42

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 10:05

Meta запускає в Україні Facebook Reels

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 16:20

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 24 вересня 2022 10:01

На Meta подали позов за відстежування паролів вебсайтів через Facebook

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 11:15