Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Facebook сховає сексуальні та релігійні вподобання користувачів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 листопада 2022 2 хвилин читання

З 1 грудня Facebook видалить політичні та релігійні погляди, а також сексуальну орієнтацію, з профілів. У Meta кажуть, що це полегшить навігацію Facebook.

За кілька тижнів профілі у Facebook будуть менше розповідати про власників. З 1 грудня з профілів Facebookз зникнуть вказані сексуальна орієнтація, політичні та релігійні погляди. Цей крок має на меті зробити Facebook «легшим для навігації та користування». Тим, хто заповнив будь-яке з цих полів, прийде сповіщення про зміну, пише Engadget.

Інші надані дані, як-от контактна інформація та статус стосунків, залишаться. Бажаючі можуть завантажити копію своїх даних у Facebook до 1 грудня.

Цей крок не матиме особливого практичного впливу на зручність використання, крім зменшення прокручування в розділі «контактна та основна інформація». Однак це може відображати зміну ставлення до приватного життя. Facebook включив ці розділи на початку розвитку соціальних мереж, коли користувачі з більшою готовністю ділилися інтимними даними. Однак зараз конфіденційність викликає серйозне занепокоєння — сама Meta останнім часом більше цікавиться конфіденційністю, зосереджуючись на приватних чатах і більшій безпеці. Люди можуть бути менш схильні ділитися інформацією в профілях в епоху, коли переслідування в Інтернеті є надто поширеними.

Нагадаємо, що раніше американські користувачі Facebook подали колективний судовий позов на Meta. Вони звинувачують компанію у відстежуванні інтернет-активності та паролів на інших вебсайтах на iOS.  Також Facebook збирається блокувати показ новин у Канаді на своїй платформі. Це відбулося через законопроєкт, який примусить компанію платити компесації ЗМІ за показ їхнього контенту.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 7 годин тому

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 14 годин тому

Куди Ілон Маск веде Twitter. Що змінилося за місяць після закриття угоди

Юлія Даниленко 28 листопада 2022 18:23

Meta оштрафували на 276 млн доларів за витік даних Facebook

Руслан Сорока 28 листопада 2022 18:10

Маск звільнив цілий офіс Twitter у Брюсселі

Катерина Колонович 25 листопада 2022 12:05