Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Епіцентр запустив «Омніплатформу» — сервіс зворотної комунікації, де клієнти зможуть писати топменеджерам напряму

Дарина Куденко
Дарина Куденко
10 лютого 2022 2 хвилин читання

5 лютого «Епіцентр» запустив платформу, яка дозволяє моніторити якість клієнтського сервісу в компанії. Система збиратиме відгуки з усіх каналів комунікації та соцмереж і підключатиме до зворотного зв'язку потрібного спеціаліста, зокрема топменеджмент компанії.

«Омніплатформа» — власна програмна розробка «Епіцентру». Це агрегатор відгуків, що збирає фідбек клієнтів із Facebook, Instagram, Viber, Telegram, e-mail, Google Maps, форм зворотного зв'язку, онлайн-чатів, відгуки на товари і магазин на сайті, App Store, Google Play та NPS-опитування.

Система автоматично ідентифікує історію покупок і має функцію розпізнавання клієнтів незалежно від того, з якого каналу надійшло звернення. Проєкт тестували наприкінці 2021 року, а від 5 лютого він почав працювати в усіх торговельних центрах «Епіцентр» та «Нова лінія». Середня швидкість реакції на відгук — 8 хвилин.

Відправити відгук в «Омніплатформу» можна також безпосередньо у магазинах мережі. У них розмістили 7500 QR-кодів. Відсканувавши один із них, відвідувач переходить на лендинг з NPS-опитуванням, де разом із відгуком може прикріпити фото, відеофайл або аудіозапис. Результати опитування передають у ТЦ, де відсканували QR-код, а представники ТЦ обробляють його, зв'язуються з клієнтом та вирішують питання. Телеграм-бот автоматично сповіщує про це керівництво ТЦ.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Епіцентр» запустив чатбота у месенджерах замість консультантів у супермаркетах: як він працює

Євген Муджирі 16 вересня 2022 15:19

Як зробити клієнтів лояльними до вашого мобільного застосунку

Вiталiй Гiрш 1 вересня 2022 17:53

Онлайн-продажі «Епіцентру» торік збільшились на 50%. Найшвидше ростуть товари Apple, ігрові клавіатури та електричні зубні щітки

Наталія Миронова 24 січня 2022 11:42

«Епіцентр К» уклав контракт із ARBrowser і тепер продаватиме меблі за допомогою доповненої реальності

Роман Судольський 28 грудня 2021 12:28

Ранкова SPEKA: «Епіцентр» запускає IT-підрозділ, Google звільняє невакцинованих співробітників, а в S.T.A.L.K.E.R. 2. продається металюдина

Ольга Валькевич 16 грудня 2021 09:43