Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Epic Games надала українській N-iX Game $100 тисяч: на що підуть грантові кошти

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
10 вересня 2022 2 хвилин читання

Американський  розробник ігор та програмного забезпечення Epic Games надав українській N-iX Game & VR Studio грант на $100 тис. Як пише dev.ua, кошти компанія отримала у межах програми Epic MegaGrants, заснованої для заохочення креативних та інноваційних проєктів у сфері 3D-графіки, разом з іграми, які обертаються навколо ігрового рушія Unreal Engine.

Отримані кошти компанія спрямує на відкриття навчального центру у Львові, де охочі зможуть навчатися застосовувати Unreal Engine — 3D-інструмент для розроблення ігор від Epic Games.

«Ми бачимо величезний попит на технології Unreal Engine і великий брак кваліфікованих фахівців на ринку. Оскільки ми вже досягли значного успіху в навчанні нових талантів розробленя ігор за допомогою Unreal Engine, найбільш очевидним наступним кроком було виведення нашої ініціативи на абсолютно новий рівень за допомогою Epic MegaGrant від Epic Games», — розповів Данило Полудьонний, директор N-iX Game & VR Studio.

У компанії також наголосили на тому, що індустрія розроблення ігор може у майбутньому стати однією з провідних галузей в Україні. Ба більше, геймдев має потенціал відіграти вирішальну роль у відбудові Україні, вважають у N-iX Game & VR Studio.

Нагадаємо: N-iX Game & VR Studio розпочала свою діяльність як окремий підрозділ N-iX у 2012 році. Натепер студія налічує понад 240 працівників і зосереджена на наданні послуг клієнтам, зокрема з виробництва 2D / 3D-мистецтва, розроблення ігор повного циклу, а також проєктування рішень для віртуальної реальності та метавсесвіту.

Як повідомлялось, Epic Games, відома своїми іграми Gears of War, Fortnite та Unreal Tournament, заявила, що спрямує весь дохід від Fortnite, зібраний від 20 березня до 3 квітня, на гуманітарну допомогу українцям.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Epic Games влаштувала мегарозпродаж і відкрила безкоштовний доступ до гри Borderlands 3. Для всіх, окрім росіян

Роман Судольський 20 травня 2022 15:10

Спільнота гравців Fortnite та Xbox зібрала $144 млн для України

Наталія Миронова 5 квітня 2022 11:55

Epic Games спрямує весь дохід від нового сезону Fortnite на допомогу українцям

Катерина Венжик 20 березня 2022 09:59