Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

EPAM Master's Program відкриває нову програму для бізнес-аналітиків

Спекотне промо
Спекотне промо
17 травня 2023 3 хвилин читання

Освітня програма EPAM Master's Program запускає нову спеціалізацію — Business Analysis and Business Intelligence, розроблену для тих, хто хоче розпочати свою кар’єру в ІТ без необхідності опановувати основи програмування. Ця програма дає учасникам навички та знання, потрібні для успішного старту в ІТ навіть без попереднього технічного досвіду. Навчальний процес  стартує 15 червня, триватиме дев'ять місяців і передбачає змішаний формат.

За прогнозами експертів, наступні 10 років ринок праці для бізнес-аналітиків збільшиться на 14%. У відповідь на цей запит в EPAM розробили програму, яка готує саме таких спеціалістів. Вона створена у співпраці із провідними експертами EPAM з напрямів Data Analysis, Business Intelligence та Product Management. Ця програма стане в нагоді тим, хто через війну вимушений змінити фах та пов’язує своє майбутнє з  ІТ-сферою. Комплексний підхід дозволить новачкам отримати глибоке розуміння того, як аналізувати та інтерпретувати дані, приймати обґрунтовані рішення та ефективно вести комунікацію із замовником. Крім професійного навчання, передбачено блок занять з опанування soft skills.

Програма триватиме дев'ять місяців і складатиметься з трьох модулів:

§  Business Analysis:  підготовка - від новачка до спеціаліста просунутого рівня -  включає опрацювання тем з оцінки потреб, планування бізнес-аналізу, спілкування із зацікавленими сторонами та визначення вимог.

§  Business Intelligence:  учасники опанують основні концепції роботи з даними,  як відповідати на запити реального бізнесу, приймати рішення на основі даних, а також дізнаються про основні інструменти Data Analyst. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

§  Project-based Training: це практична частина тривалістю 12 тижнів, під час яких учасники будуть застосовувати вивчений матеріал на реальних проєктах EPAM. Після успішного проходження цього модуля набутий досвід вони зможуть використати для свого СV як приклад практичної роботи.

Серед переваг програми Business Analysis and Business Intelligence:

  • мінімальні вступні вимоги – потрібна лише англійська рівня В2, оскільки серед тренерів є міжнародні експерти
  • участь в реальних проєктах EPAM;
  • план навчання від досвідчених методологів;
  • регулярні Q&A сесії;
  • тренінги з розвитку м’яких навичок — лідерство, мистецтво переговорів, тайм-менеджмент тощо;
  • коучинг-сесії на тему побудови кар’єри.

Передбачається, що учасники витрачатимуть на навчання близько 10 годин в тиждень для ефективного засвоєння матеріалу. Рівномірне навантаження програми включає самостійне опрацювання матеріалів та індивідуальні заняття з експертами. Після завершення навчання учасники отримують відповідний сертифікат від EPAM.

Програма, яка стартує 15 червня, коштує 3 000 євро з можливістю оплачувати навчання помодульно. Також надається знижка в обсязі 10% при оплаті повної вартості курсу.

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна за посиланням.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Літня школа Quantum Machine Learning від УКУ — як зареєструватися

Владислав Паливода 12 липня 2024 08:14

МХП провела освітній захід — MHP AGRI Future 2.0

Сергій Коноплицький 10 липня 2024 15:43

В Україні стартувала Code for Ukraine, програма IT-освіти для підлітків

Вікторія Рудзінська 9 липня 2024 18:01

Освіта 2024: Чи треба школярам іти у технарі?

Сергій Коноплицький 25 червня 2024 18:28

DevOps-курси за донати війську: як працює ініціатива «Навчання за донат»

Аліна Баля 21 червня 2024 12:00