Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Елвіс Преслі повернеться до життя за допомогою ШІ

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
8 січня 2024 3 хвилин читання

Короля рок-н-ролу Елвіса Преслі за допомогою штучного інтелекту повернуть до життя у новому імерсивному шоу Elvis Evolution, яке має відкритись у Лондоні в листопаді 2024 року.

Про це повідомляє BBC.

Шоу використовуватиме ШІ і матиме голографічні проєкції зірки, створені з тисяч його особистих фотографій і домашніх відеозаписів. Після Лондону організатори планують гастролі у Лас-Вегасі, Берліні та Токіо.

Преслі вирішили оживити на хвилі успіху ABBA Voyage — віртуального концерту з аватарами шведського попгурту.

Глобальні права на Elvis Evolution отримала британська компанія з імерсивних розваг Layered Reality. 

Шоу Преслі обіцяє «запаморочливий концертний досвід». Цифровий Елвіс у натуральний розмір «вперше виконає знакові моменти в історії музики на сцені Великоє Британії», наголошує засновник і генеральний директор Layered Reality Ендрю Макгіннесс.

Крім цифрового Преслі у повний зріст, у шоу задіяні штучний інтелект, голографічні проєкції, доповнена реальність, живий театр та мультисенсорні ефекти.

Короля рок-н-ролу Елвіса Преслі за допомогою ШІ повернуть до життя у новому імерсивному шоу Elvis Evolution Короля рок-н-ролу Елвіса Преслі за допомогою ШІ повернуть до життя у новому імерсивному шоу Elvis Evolution

8 січня 2024-го Елвіс Преслі святкував би свій 89-й день народження. Він був номінований на 14 нагород Grammy та виграв три з них. Після шаленої популярності у 1950-1960 роках король рок-н-ролу почав зловживати наркотиками та алкоголем, страждав на депресію та помер у 42 роки 1977-го.

Як ШІ створив цифрові концерти ABBA та Kiss

Віртуальні концерти та заходи за участі ШІ-генерованих аватарів музикантів зросли в популярності після запуску концерту ABBA Voyage у Лондоні у травні 2022 року.

Учасники гурту ABBA допомагають створити свої цифрові аватари у костюмах для захоплення руху Учасники гурту ABBA допомагають створити свої цифрові аватари у костюмах для захоплення руху

Чотири учасники гурту ABBA, щоб допомогти створити свої цифрові аватари, виступали у костюмах для захоплення руху. 

Концерт відтворює цифрову версію співаків 1970-х років, які виступають на власній спеціально побудованій арені на 3000 місць у східному Лондоні. 

Він був створений 1000 художниками з візуальних ефектів. Для анімації аватарів знадобився 1 млрд годин роботи комп’ютера. Дохід від шоу становить приблизно 2 млн фунтів стерлінгів на тиждень. З 2022 року Лондон вже отримав понад 322 млн фунтів стерлінгів від цифрового шоу.

2 грудня 2023 року рок-гурт Kiss завершив свій прощальний концерт у Нью-Йорку хітом God Gave Rock 'n' Roll to You, який виконали літальні аватари музикантів.

Басист Kiss Джин Сіммонс тоді заявив, що завдяки своїм цифровим копіям група тепер залишиться «вічно молодою та назавжди культовою».

Ветерани важкого року Kiss показали, як створювались їхні цифрові копії — відео

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестує 6,69 млрд євро у нові центри оброблення даних в Арагоні, Іспанія

Вікторія Рудзінська 12 годин тому

AI несеться: боротьба з аудіодипфейками, багато оновлень від OpenAI та Anthropic

Владислав Миронович 14 червня 2024 18:30

Clearview AI: незвичайне врегулювання позову через розподіл частки в компанії

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 17:49

Picsart об'єднався з Getty Images для запуску безпечного генератора зображень ШІ

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 16:05

Microsoft відтермінував запуск Recall AI через проблеми з безпекою

Кіра Іванова 14 червня 2024 11:57