Twitter забанив акаунт, який стежить за приватним літаком Ілона Маска

14 грудня 2022 2 хвилин читання

Twitter призупинив дію облікового запису ElonJet, що відстежує переміщення особистого літака Ілона Маска, хоча раніше бізнесмен обіцяв не банити акаунт.

У листопаді Маск заявляв, що ElonJet є «прямим ризиком для особистої безпеки», але він не заборонить його через зобов'язання «щодо свободи слова». Незрозуміло, що змінилося за місяць після того твіту Маска, зазначає The Verge

Дописи від ElonJet також дублюються в Instagram і Facebook, і за останні кілька днів акаунт не порушував ніякі правила. Проте тиждень тому творець облікового запису Джек Суїні заявив, що Twitter планує обмежити «покази» акаунту ElonJet. 

Суїні опублікував скріншот з внутрішнього листування компанії у Slack. У ньому керівник відділу довіри та безпеки Twitter Елла Ірвін просить свою команду «негайно застосувати важку VF (фільтрування видимості)» до облікового запису Суїні. Сам творець зазначив, що через обмеження ElonJet останнім часом було важче знайти в пошуку.

Читайте також: Ісландський дизайнер Харальдур Торлейфссон після невдалих спроб з'ясувати у Twitter, чи його звільнили, звернувся до Ілона Маска у пості. Той у відповідь почав глузувати.

Також Суїні розповів The New York Times, що раніше Маск звертався до нього з пропозицією видалити обліковий запис через побоювання, що це «загроза безпеці бізнесмена».

Раніше SPEKA розповідала, що Twitter заблокував трафік українських та близько 30 операторів мобільного зв'язку по всьому світу. Це вийшло випадково, через боротьбу Маска с ботами.

Інші матеріали

ІнАУ пропонує зміни у системі блокування сайтів

Катерина Колонович 4 години тому

MacPaw відкриє офіс у Бостоні, TikTok поступився регулятору у Європі, iBox планує запрацювати через 2-3 дні. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 9 березня 2023 08:30

Сервіс Tor, який забезпечує конфіденційність, більше не доступний для Twitter

Катерина Колонович 8 березня 2023 12:47

Маск публічно висміяв звільненого співробітника, якому Twitter завинив велику компенсацію

Катерина Колонович 8 березня 2023 10:41

Twitter API зламався двічі за тиждень через помилку одного інженера

Руслан Сорока 7 березня 2023 18:52