Twitter забанив акаунт, який стежить за приватним літаком Ілона Маска

14 грудня 2022 2 хвилин читання

Twitter призупинив дію облікового запису ElonJet, що відстежує переміщення особистого літака Ілона Маска, хоча раніше бізнесмен обіцяв не банити акаунт.

У листопаді Маск заявляв, що ElonJet є «прямим ризиком для особистої безпеки», але він не заборонить його через зобов'язання «щодо свободи слова». Незрозуміло, що змінилося за місяць після того твіту Маска, зазначає The Verge

Дописи від ElonJet також дублюються в Instagram і Facebook, і за останні кілька днів акаунт не порушував ніякі правила. Проте тиждень тому творець облікового запису Джек Суїні заявив, що Twitter планує обмежити «покази» акаунту ElonJet. 

Суїні опублікував скріншот з внутрішнього листування компанії у Slack. У ньому керівник відділу довіри та безпеки Twitter Елла Ірвін просить свою команду «негайно застосувати важку VF (фільтрування видимості)» до облікового запису Суїні. Сам творець зазначив, що через обмеження ElonJet останнім часом було важче знайти в пошуку.

Також Суїні розповів The New York Times, що раніше Маск звертався до нього з пропозицією видалити обліковий запис через побоювання, що це «загроза безпеці бізнесмена».

Раніше SPEKA розповідала, що Twitter заблокував трафік українських та близько 30 операторів мобільного зв'язку по всьому світу. Це вийшло випадково, через боротьбу Маска с ботами.