Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск відмовився купити Twitter, соцмережа готується судитись

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
9 липня 2022 3 хвилин читання

Ілон Маск відмовився від угоди щодо придбання Twitter за $44 млрд. Представники мільярдера заявили, що соцмережа порушила умови угоди і, «ймовірно, зробила неправдиві заяви, що вводять в оману», пише The Guardian. 

У заяві, поданій до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) США, вони також наголосили на небажанні керівництва Twitter надати Маску запрошені ним дані та інформацію. Йдеться про точну кількість «фейкових та спам-акаунтів» на платформі соцмережі.  

«Іноді Twitter ігнорував запити Маска, іноді він відхиляв їх з причин, які здаються необґрунтованими, а іноді заявляв про дотримання вимог, надаючи Маску неповну або непридатну інформацію», — підкреслюють у заяві.

На тлі рішення Маска акції впали на 7%. Станом на ранок 9 липня акції компанії торгуються по $36,81 за одиницю, що набагато нижче за ціну, яку проопонував у квітні Маск — $54,20.

Умови угоди передбачають, що у випадку розірвання угоди Маск має сплатити соцмережі $1 млрд. Ймовірно, керівництву Twitter цього замало. Голова компанії Брет Тейлор написав, що компанія «прихильна до закриття угоди за ціною та умовами, погодженими з Маском, і планує подати до суду для забезпечення дотримання угоди про злиття».

Виконавчий директор Tesla раніше погрожував припинити угоду, якщо компанія не доведе, що спам та облікові записи ботів становлять менше ніж 5% користувачів, які бачать рекламу в її сервісі.

Нагадаємо: наприкінці квітня стало відомо, що Ілон Маск та рада директорів Twitter домовилися, що Маск придбає соцмережу за $44 млрд. Він неодноразово заявляв, що хоче трансформувати платформу, щоб користувачі мали більше свободи слова та контролю над їхніми стрічками новин. Докладніше про його плани можна прочитати тут.

У травні мільярдер поставив на паузу угоду, коли заявив, що компанія має надати докази того, що фейкові акаунти становлять менше 5% від загальної кількості його користувачів.

На початку червня Маск офіційно попередив керівництво Twitter, що угода може і не відбутись, якщо йому не нададуть запитану ним інформацію. Деякі аналітики вважають такі його дії намаганням зменшити суму угоди.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Зменшення підписників на X: нова стратегія боротьби зі спамом

Вікторія Рудзінська 5 квітня 2024 11:42

Творці контенту відмовляються використовувати платформу Х через непередбачувані виплати

Олена Черкасець 25 березня 2024 09:36

Екскерівники Twitter судяться з Ілоном Маском та X за невиплачену вихідну допомогу в розмірі $128 млн

Богдан Камінський 5 березня 2024 20:50

Threads через пів року після запуску не замінив X, але не повторив долю Clubhouse. Чи є майбутнє у соцмережі?

Олександр Тартачний 5 лютого 2024 13:00

Викривачі з технологічних компаній. Скандальні витоки інформації та пошук справедливості

Артем Житкевич 18 січня 2024 14:22