Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Еквівалент лікарських засобів на сайті Rx.ua

Спекотне промо
Спекотне промо
20 січня 2023 3 хвилин читання

Застосування лікарських препаратів спрямоване на зниження больового синдрому та загалом використовуються для лікування й профілактики. Лікарі виписують окремі категорії препаратів, але їхня вартість надто висока і не завжди доступна для пацієнтів. Також деякі компоненти в людини можуть викликати алергію, що призводить до необхідності пошуку альтернативного варіанта.

Досвідчені лікарі знають відмінні замінники, але не завжди на думку спадають конкретні назви.

Тому потрібно використати довідник еквівалентності лікарських засобів, представлений на сайті rx.ua у повній мірі. Окрім електронної форми, є паперовий довідник і його можна замовити на тому ж сайті з доставкою по Україні та оплатою декількома способами. 

Довідник еквівалентності лікарських засобів представлений на сайті rx.ua Довідник еквівалентності лікарських засобів представлений на сайті rx.ua

Користь та переваги довідника

Раніше відсутність довідника призводила до того, що пацієнтам призначали сумнівні препарати без доказу їхньої ефективності. Сьогодні в єдиному інформаційному просторі є все, що допоможе фармацевтам, лікарям, студентам та простим людям детально вивчити кожен препарат.

Інформація надається у стислому вигляді із зазначенням особливостей застосування, протипоказань та дозувань, але детальну інформацію потрібно вивчати в інструкції всередині кожного препарату. При класифікації фахівці користувалися такими принципами:

  • виняткові та правдиві дані про ефективність;
  • матеріали реєстраційних досьє;
  • виявлення взаємозамінності коштів;
  • тип заявки на державну реєстрацію.

Електронне видання повною мірою представляє те, що потрібне сучасному лікарю. Подано правила прописування, є рецептура, а також наведено приклади підготовки рецептів. Також для зручності роботи препарати прописані латинською мовою.

Довідник містить 14 основних розділів. Назви активних діючих речовин відповідають загальної міжнародної класифікації. Коди та літери використовуються для пошуку взаємозамінних препаратів на основі активних речовин.

Покупка книги

Охочі поповнити колекцію медичних книг можуть придбати довідник у паперовому форматі. Це компактна книга з повним набором інформації. Також представлено 14 основних розділів із додатковими категоріями та детальним описом.

Основною одиницею є активна речовина, за допомогою якої є відгалуження для аналізу препаратів, дозування, способу застосування та багато іншого. Усі назви діючих речовин подаються відповідно до останніх класифікацій та стандартів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Більше 45 хвилин не треба: як короткі тренування в hiitworks змінюють тіло й емоції

Віталій Новак 28 лютого 2023 13:00

Favbet Foundation анонсує програму безкоштовної IT-освіти для постраждалих від війни дітей

Юлія Даниленко 17 лютого 2023 15:14

Paperless для водіїв: як «Дія» допомагає власникам автомобілів

Юлія Даниленко 27 січня 2023 18:18

Не шукайте гроші, шукайте партнерів. Як ефективно комунікувати з інвесторами

Юлія Даниленко 24 січня 2023 14:32

Гральний економічний тил: чому гемблінг потрібен Україні під час війни

Юлія Даниленко 19 січня 2023 13:45