Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Екс-очільник “Роскосмосу” Рогозін вважає, що NASA не висаджувались на Місяць

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
9 травня 2023 3 хвилин читання

Батутний клоун, ранений у центр прийняття рішень донецький вояка і просто поет Дмитро Рогозін заявив, що ставить під сумнів висадку астронавтів місії NASA Apollo-11 на Місяці.

По його словам, він провів “дослідження”, у якому попросив у “Роскосмоса” представити йому документальні свідчення перебування американців на Місяці. Йому було незрозуміло, як США рівні технологічного розвитку 60-х років минулого століття зробили те, що “не можуть зробити зараз”. Як доказ приземлення Рогозін стверджує, що отримав лише примірник книги космонавта Олексія Леонова.

Тому, наприкінці цього «розслідування» Рогозін сказав, що він не вірить в те, що американці висадилися на Місяць, а радше в те, що їм вдалося проникнути в «організацію» російської космічної програми.

Дмитру Рогозіну справді є чим заповнити каску Дмитру Рогозіну справді є чим заповнити каску

Давайте вже розсіємо цю теорію змови

Заперечення висадки місії Apollo-11, на рівні з плоскоземельниками, досі доволі поширене, хоча вже має достатньо аргументів на кожний сумнів. Зокрема, є і аргумент персонально для Рогозіна.

Росіяни спостерігали за висадкою на Місяць у режимі реального часу із Землі, і навіть мали космічний корабель на орбіті Місяця. Твердження Рогозіна про те, що єдиним доказом висадки на Місяць, який може надати Роскосмос, була книга Леонова, є дурницею і його особистою беграмотністю.

Одночасно з місією Apollo-11 у 1969 році, Радянський Союз розпочав поспішно розроблену місію отримання місячних зразків. Ця місія «Луна-15» мала на меті зібрати кілька сотень грамів місячного ґрунту безпосередньо перед поверненням астронавтів NASA на Землю, намагаючись випередити NASA.

Космічний корабель «Луна-15» перебував на орбіті навколо Місяця в момент, коли туди прибув «Аполлон-11» і коли Ніл Армстронг і Базз Олдрін спустилися на поверхню. Між NASA і радянською космічною програмою відбулися навіть деякі дискусії по зворотному каналу, щоб переконатися, що два космічні апарати не заважають комунікації між Місяцем і Землею. Тож радянська влада уважно спостерігала за американською посадкою на Місяць і добре знала, чого досягло NASA.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інженер-пенсіонер знайшов 55-річний баг у грі Lunar Lander

Анастасія Ковальова 40 хвилин тому

Телескоп Вебба побачив зірки-близнюки у давно відомому об’єкті — фото

Кіра Іванова 14 червня 2024 07:28

Калькулятор фейків: в Україні створили інноваційний інструмент

Владислав Паливода 10 червня 2024 13:04

НАСА замовила 10 досліджень щодо повернення зразків із Марсу на Землю

Анастасія Ковальова 9 червня 2024 14:45

Автор першого кольорового знімку з Місяця Вільям Андерс загинув в авіакатастрофі

Максим Красіков 8 червня 2024 11:09