Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Екс-очільник “Роскосмосу” Рогозін вважає, що NASA не висаджувались на Місяць

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
9 травня 2023 3 хвилин читання

Батутний клоун, ранений у центр прийняття рішень донецький вояка і просто поет Дмитро Рогозін заявив, що ставить під сумнів висадку астронавтів місії NASA Apollo-11 на Місяці.

По його словам, він провів “дослідження”, у якому попросив у “Роскосмоса” представити йому документальні свідчення перебування американців на Місяці. Йому було незрозуміло, як США рівні технологічного розвитку 60-х років минулого століття зробили те, що “не можуть зробити зараз”. Як доказ приземлення Рогозін стверджує, що отримав лише примірник книги космонавта Олексія Леонова.

Тому, наприкінці цього «розслідування» Рогозін сказав, що він не вірить в те, що американці висадилися на Місяць, а радше в те, що їм вдалося проникнути в «організацію» російської космічної програми.

Дмитру Рогозіну справді є чим заповнити каску Дмитру Рогозіну справді є чим заповнити каску

Давайте вже розсіємо цю теорію змови

Заперечення висадки місії Apollo-11, на рівні з плоскоземельниками, досі доволі поширене, хоча вже має достатньо аргументів на кожний сумнів. Зокрема, є і аргумент персонально для Рогозіна.

Росіяни спостерігали за висадкою на Місяць у режимі реального часу із Землі, і навіть мали космічний корабель на орбіті Місяця. Твердження Рогозіна про те, що єдиним доказом висадки на Місяць, який може надати Роскосмос, була книга Леонова, є дурницею і його особистою беграмотністю.

Одночасно з місією Apollo-11 у 1969 році, Радянський Союз розпочав поспішно розроблену місію отримання місячних зразків. Ця місія «Луна-15» мала на меті зібрати кілька сотень грамів місячного ґрунту безпосередньо перед поверненням астронавтів NASA на Землю, намагаючись випередити NASA.

Космічний корабель «Луна-15» перебував на орбіті навколо Місяця в момент, коли туди прибув «Аполлон-11» і коли Ніл Армстронг і Базз Олдрін спустилися на поверхню. Між NASA і радянською космічною програмою відбулися навіть деякі дискусії по зворотному каналу, щоб переконатися, що два космічні апарати не заважають комунікації між Місяцем і Землею. Тож радянська влада уважно спостерігала за американською посадкою на Місяць і добре знала, чого досягло NASA.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Пік Урожайного Місяця припадає на 29 вересня

Артем Житкевич 12 годин тому

NASA та ВПС США отримали перше аеротаксі Joby Aviation

Артем Житкевич 28 вересня 2023 21:12

NASA відкрила контейнер OSIRIS-REx зі зразками астероїда Бенну

Юлія Мирська 28 вересня 2023 12:16

Японський посадковий модуль SLIM зробив знімок Землі — фото

Юлія Мирська 28 вересня 2023 07:42

ЄС звинуватив X у сприянні поширенню дезінформації

Богдан Камінський 27 вересня 2023 20:14