Думаєте про власну справу? Вісім ідей для ресторанного бізнесу в Києві
Якби я зараз був налаштований покинути все, чим я наразі займаюся, та започаткувати підприємницьку ініціативу, я би відкрив у Києві вісім точок громадського харчування. В кожної з цих точок була би своя ідеологія, своя естетика. Власне кажучи, цього мало би вистачити, щоб не лише налаштувати успішний ресторанний бізнес, але й вплинути на кулінарну культуру в Києві та, можливо, цілої Україні.
Люди швидко звикають до чогось хорошого, чогось смачного, а якщо ти пропонуєш їм належну якість — вони неодмінно дістають гаманці, банківські картки й платять за це. Втім, з цінами треба бути обережним — через війну та економічні негаразди, платити преміальну ціну в ресторанах люди не готові. А тому мої ідеї ось такі.
Заклад «Ой на горі два дубки»
На перетині вулиць Сковороди та Волоської. В меню — червоний, жовтий та зелений борщі. Угорський гуляш. Гречана каша з печінкою, з курячими пупами, зі свинячими шкварками. Смажена картопля з качатиною. Перлова каша з яловичиною в кисло-солодкому соусі. Холодець на індичатині. Свинячі вуха з хріном. Ось у такому стилі.
Заклад «Бутерброди ім. Шевченка»
На площі Перемоги (Галицькій). Лосось, варене яйце, гірчиця, листя салату, хліб. Житній хліб, смажена свиняча підчеревина, хрін, солоний огірок. Арнаутка, оселедець, маринований буряк, сир Буковинський. Булка, ковбаса Краківська, гарячий плавлений сир, томати, майонез. Таке от.
Заклад «Сієста по-українськи»
Парк КПІ. Тут був би удар на супи. Суп з вермішеллю по-флотськи. Суп з равіолі, гострою квасолею та качкою. Суп з галушками, свинячою підчеревиною та сиром. Бограч. Суп з перловою крупою, шматочками ковбаси Цюрихська та томатами. Суп з гречаною крупою, куркою та овочами. В цім от дусі.
Столова «Лейбористська ідея»
Станція метро «Академмістечко». Різні види яєчень. Картопляне пюре, відбивна, салат з капусти. Салат «Шуба», чорний хліб, стакан кефіру. Макарони з кетчупом та плавленим сиром. Рагу по-грузинськи. Вареники з капустою та карасем. Рибний холодець, з оцтом та салатом з яєць, сиру та часнику. І недорого має бути.
Заклад «Канзас»
Позняки. Гострі курячі крильця із соусом BBQ. Смажена картопля з цибулею та шматочками свинини під гострим мексиканським соусом. Картопляне пюре зі свинячим стейком та солоними огірками, помідорами. Холодний картопляний салат, з додаванням майонезу, горіхів та сиру. Бургери зі свининою, яловичиною. Тут ще — лінійка крафтового пива з градусом 6.5-7.5%.
Заклад «Клуб любителів Мівіни»
Станція метро «Дружби народів». Супи з локшиною «рамен». Дуже гострі, просто пекло. Тому холодні газовані напої до страв — обов«язково. Порції великі, на 600-800 г. Щоб людина от поїла так поїла. Домінування свинини й натуральних українських овочів, трав.
Заклад «Затока затоці знак»
Вулиця Мазепи. Рибне меню. Рапани, кав«яри, креветки. Уха зі щукою та черкаською картоплею, червоним перцем і томатами. Юшка з барабулькою, болгарським перцем та сиром. Копчений вугор зі смаженою картоплею. Картопляне пюре зі смаженою мойвою та кислою капустою. Канапки з рибою, морепродуктами. Треба це давати дешевше за ресторан »Чорноморка«, бо ніхто не прийде.
Піцерія «Стівен Кінг»
Воскресенка. Піца на основі традиційних українських продуктів: сало, підчеревина, ошийок, бекон, солоні огірки, консервовані томати, карпатські сири, морська та прісноводна риба, шматочки домашніх котлет, різноманітні фарші, в тому числі з додаванням гострих спецій, домашні ковбаси центрального та західного регіонів. Ну так щоби 120 грн за піцу. І люди би прийшли.