Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дожити до ранку. Добірка найстрашніших ігор до Геловіна

Валерій Зубенко
Валерій Зубенко Журналіст
31 жовтня 2022 5 хвилин читання

З нагоди Геловіна ми підготували для вас добірку ігрових жахів, які додадуть атмосфери, зіграють із вашою нервовою системою та зроблять це свято незабутнім. До того ж зараз вони продаються із знижкою

Dead by Daylight 

  • Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, Nintendo Switch
У Dead by Daylight ви можете обрати роль маніяка чи жертви У Dead by Daylight ви можете обрати роль маніяка чи жертви

Гра сесійна: участь бере група з п'яти людей, серед яких чотири жертви та один маніяк. Граючи за маніяка, ви полюватимете на невдах, яким «пощастило» опинитися поруч із вами.

Ви можете використовувати містичні здібності, елементи ландшафту та особисту кмітливість. Жертвам необхідно уникати маніяка та вмикати генератори задля відчинення дверей до порятунку. 

Особливою фішкою гри можна вважати велику кількість персонажів, як жертв так і маніяків, яких узяли з популярних фільмів, серіалів та коміксів.

У STEAM гра продається зі знижкою 60%, тобто за 111 грн.

Pumpkin Jack

  • Платформи: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox Series, PlayStation 5
Проходження основної сюжетної лінії в Pumpkin Jack триває п'ять годин Проходження основної сюжетної лінії в Pumpkin Jack триває п'ять годин

Ви Джек, злісний дух, який має принести на землю хаос та знищити усе живе, однак чи так все просто, як здається на перший погляд?

Гра має унікальну мультяшну графіку, непоганий сюжет та чорний гумор. Рівні також унікальні, зі своїми загадками, ворогами та босами, долаючи яких, ви отримуєте нові навички та зброю. Гра не надто довга: проходження основної сюжетної лінії триває п'ять годин. 

У STEAM гра продається зі знижкою 60%, тобто за 151 грн.

Phasmophobia

  • Платформа: PC
В Phasmophobia вам необхідно дізнатися, який саме привид на вас полює В Phasmophobia вам необхідно дізнатися, який саме привид на вас полює

Група дослідників привидів вирушає на місце із дивною паранормальною активністю, і ви один із них. Ви можете самотужки або із друзями обрати один із запропонованих рівнів: це може бути будинок у передмісті, хатинка у лісі або справжнісінька психіатрична лікарня чи в'язниця.

Вам необхідно виконати основне завдання — дізнатися, який саме привид перебуває на цьому місці. У грі 24 привиди, кожен має власні здібності, характеристики та слабкості.

Допомагати дізнатися, який саме привид на вас полює, будуть різні наукові штуки: ультрафіолетові палички, датчики звуку, детектор паранормальної активності та інше. Окрім основного завдання є кілька допоміжних, наприклад, сфотографувати привида, відігнати пахощами чи розп'яттям або ж просто провокувати його напасти на вас. 

У STEAM гра продається зі знижкою 20%, тобто за 175 грн.

Witch It

  • Платформи: PC, Xbox One
Witch It — проста та прикольна гра на вечір для великої компанії друзів Witch It — проста та прикольна гра на вечір для великої компанії друзів

В центрі гри — битва поміж мисливцями на відьом та самими відьмами, гравець обирає сторону протистояння та поринає у битву.

Граючи за відьом, вам необхідно вижити. У вашому арсеналі є багато різних заклять, основним з яких є закляття перевтілення: ви можете стати будь-яким предметом, який тільки знайдете на мапі.

До речі, мап у грі дев'ять, усі вони доволі різні та мають різну стилістику, завдяки чому геймплей буде різнобарвним.

Завдання мисливців — знайти відьом, виявити, під якою личиною вони ховаються, та знищити їх. Вам доступні різні пристрої для пошуку, а також вірна курка, яка буде галасувати, якщо відьмочка ховатиметься поблизу неї.

Проста та прикольна гра на вечір для великої компанії друзів, яка додасть різноманітності вашому ігровому досвіду. 

У STEAM гра продається зі знижкою 75%, тобто за 62 грн. 

Outlast

  • Платформа: PlayStation 4, Xbox One, Android, Nintendo Switch, PC, macOS, Linux, Mac OS
У горорі Outlast від першої особи вам доведеться здолати багато перешкод У горорі Outlast від першої особи вам доведеться здолати багато перешкод

Ваше ім'я Майлз Апшер, ви журналіст. Одного разу вам на пошту надходить лист, в якому повідомляється, що у клініці Маунт-Месів відбуваються досліди на людях, а влада намагається усе приховати. Головний герой їде в цю клініку, щоб зняти там репортаж.

У горорі від першої особи вам доведеться пережити багато труднощів, які будуть переслідувати головного героя. Вам необхідно вижити у цій пекельній лікарні та з'ясувати правду. 

У STEAM гра продається зі знижкою 85%, тобто за 41 грн. 

Five Nights at Freddy's

  • Платформи: Android, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS, Xbox One, PC
Гра Five Nights at Freddy's поділена на кілька ночей, щоночі складність гри зростає Гра Five Nights at Freddy's поділена на кілька ночей, щоночі складність гри зростає

У грі ви виступите в ролі нічного охоронця закладу Freddy Fazbear's Pizza. Головною особливістю закладу є роботи-аніматроніки, які розважають дітей і дорослих. Та чи насправді ці роботи такі добрі й милі, як здається? 

Гра поділена на кілька ночей, щоночі складність гри зростає, ваше завдання — не дати аніматронікам убити вас, для цього у вас є камери спостереження, ліхтарик та маски.

Камерами ви можете відстежувати пересування роботів по закладу, коли вони будуть надто близько до вас, вам доведеться зробити щось, аби вижити.

У кожного з аніматроніків своя особливість: хтось не буде атакувати вас, якщо посвітити на нього ліхтарем, хтось — якщо відвернутись і не дивитись, а для когось потрібно надіти маску на голову і молитися.

Гра доволі легка, якщо дізнатися особливості кожного з аніматроніків, однак для цього вам потрібно буде декілька разів зіткнутися із ними. Бажаємо вам успіху та перемоги, адже перемога в цій грі означає, що ви вижили.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Акції GameStop падають на фоні передбачуваного зниження чистих продажів

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 21:07

У грі від GlobalLogic ШІ створює неігрових персонажів — відео

Богдан Камінський 22 квітня 2024 13:49

Українська студія Berko Games анонсує науково-фантастичну гру Jitter — трейлер

Богдан Камінський 19 квітня 2024 14:12

Orcs Must Die! 3, NHL 24 та інші поповнять Xbox Game Pass у другій половині квітня

Богдан Камінський 16 квітня 2024 18:12

PlayStation 5 Pro існує, розробники вже оптимізують ігри для нової консолі — The Verge

Богдан Камінський 15 квітня 2024 20:03