Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
Досьє Capgemini Engineering (ex Lohika)
Capgemini Engineering (ex Lohika)

Capgemini
Engineering
(ex
Lohika)

Розробка ПЗ, ШІ Компанія

1

Capgemini Engineering (ex Lohika)

Рік створення
2001
Засновники
Володимир Рябоконь, Наталія Рябоконь, Лонгін Ясінський
Кількість співробітників
1500+
Географія офісів
Київ, Львів, Одеса, Рівне

Capgemini Engineering надає повний цикл послуг із розроблення рішень штучного інтелекту: збір та аналіз даних, тренування моделей, розгортання і підтримка готових систем. Зокрема, компанія працює над оптимізацією ШІ-технологій для чипів, що використовують у машинному зорі, безпілотниках, алгоритмах розпізнавання мовлення тощо. Ще один напрям — інфраструктура для AI, так звані AIOps and MLOps.

Двадцять років від часу заснування компанія діяла під брендом Lohika, а 2021 року увійшла до складу консалтингової групи Capgemini, що має представництва у 50 країнах, і змінила назву на Capgemini Engineering. 

Наприкінці 2021 року компанія опублікувала свій план із захисту клімату. До 2025-го Capgemini Engineering планує повністю перевести свої офіси на відновлювану енергію та удвічі скоротити викиди вуглецю під час бізнес-подорожей.

У липні 2022-го Capgemini Engineering отримала Business Continuity certificate – відзнаку, яка засвідчує, що компанія продовжила стабільно працювати навіть під час війни.