Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
Досьє Brainstack
Brainstack

Brainstack

IT Компанія

Назва
Brainstack
Рік створення
2014
Офіси
Київ
Сайт
https://choko.link/brainstack
1

Про компанію

Станом на початок 2025 року у Brainstack працюють понад 350+ людей: це спеціалісти відділів розробки, маркетингу, аналітики, білінгу (проведення онлайн-платежів) та підтримки користувачів (customer care).

В компанії є офіс в Києві. Це оупенспейс з робочими місцями та простори для окремих команд, переговорні кімнати, зони відпочинку, де можна посидіти на диванах та пограти в теніс. Офіс повністю підготовлений до різних сценаріїв воєнного часу: забезпечений генераторами, екофлоу, безперебійним інтернетом. Також є приміщення, яке слугує як укриття на час повітряних тривог.

Фішка офісу — кішка із суто айтішним ім’ям Джира (Jira — інструмент для управління проєктами в ІТ). Джира у Brainstack уже 9 років.

У Brainstack гібридний формат роботи з гнучким графіком, можна обирати працювати з будь-якої точки України чи світу або відвідувати комфортний офіс у Києві. Тут налаштовані на досягнення результату, а не на відповідність жорстким рамкам. Звісно, свій графік потрібно узгоджувати з командою, в якій ти безпосередньо працюєш.

Загалом спеціалісти починають роботу в період із 8-ї до 11-ї, але все, знову ж таки, індивідуально й залежить від команди та тимліда.А от хто має власний фіксований графік, то це відділ підтримки клієнтів, який працює 24/7.Фахівці customer care працюють позмінно, зокрема й уночі — адже клієнти компанії живуть в усіх часових поясах і потребують цілодобової підтримки. Відповідно й офіс Brainstack працює 24/7, тож приходити й іти можна в будь-який час.У Brainstack немає місця мікроменеджменту. Кожна команда може робити все що потрібно для досягнення результатів, якщо діє в межах своєї зони відповідальності. Якщо є необхідність обговорити або узгодити якесь питання з менеджментом, просто аргументуєте своє рішення, але приймати його можна цілком самостійно.

Команди працюють за OKR-методикою, яку використовують, щоб визначити цілі на квартал та надалі відстежувати їх прогрес та досягнення. Для вимірювання результатів роботи та обговорення планів компанії на наступний період щоквартально проводяться проєктні зустрічі з командами та двічі на рік загальна зустріч з СЕО компанії.

Focus on Impact — це комплексна програма, яка об’єднує всі соціальні ініціативи Brainstack із єдиною метою: створювати позитивні зміни там, де це найнеобхідніше.

Focus on Defenders  внутрішній фонд підтримки військових — співробітників компанії та їхніх рідних, які служать у ЗСУ.Focus on FutureНавчання молодих талантів, які прагнуть розпочати кар’єру в IT, через менторство, освітні програми та профорієнтаційні заходи.

Focus on Inclusion. Підтримка розвитку та інтеграції дітей із синдромом Дауна через розвивальні програми та соціальну адаптацію.

Focus on Blood Support. Організація регулярних донорських ініціатив разом із «Агентами крові».

2

Цінності

У Brainstack комфортно працювати тим, хто отримує задоволення від своєї роботи, прагне досягати видатних результатів і вміє фокусуватися на головному. В компанії орієнтуються на шість ключових цінностей, які забезпечують продуктивну та зручну взаємодію.

Ефективний результат. Створюємо результат, не створюючи ілюзій.Експертність і професіоналізм. Ми — hard-headed профі, які прагнуть бути найкращими.

Адаптивність. Нас драйвлять челенджі та зміни.Безупинний розвиток. Прагнемо розвитку, якому немає меж.Проактивність. Робимо більше, ніж очікується.

Прозорість. Ми чесні перед собою та командою.У Brainstack уважно стежать за тим, як розвивається команда. Щороку кожен спеціаліст проходить performance review, де аналізуються його результати за рік, а колеги та керівники надають фідбек стосовно його роботи. Якщо на рев’ю з’ясовується, що людина вже переросла свою посаду, їй пропонують більшу зону відповідальності, додатковий функціонал чи вищу позицію.

У компанії розвинена культура внутрішнього зростання. 82% менеджерів виросли всередині Brainstack. Для навчання та покращення менеджерських навичок в компанії є Brainstack Leadership School. Також у кожного спеціаліста є корпоративний ліміт на зовнішнє навчання та вивчення іноземних мов і доступ до корпоративної бібліотеки знань. З 2023 року Brainstack став членом Lviv IT Cluster. Також компанія бере активну участь у проєкті IT Expert, в межах якого університети співпрацюють з IT-компаніями, щоб створити та модернізувати бакалаврські програми у сфері ІТ. Спеціалісти Brainstack стали менторами для Львівського національного університету ім. Івана Франка та «Львівської Політехніки». Менторство для брейнстеківців — це трамплін для переходу на менеджерські позиції в межах компанії. Тому компанія зі свого боку створила програму заохочення до менторства.

3

Основний продукт

Brainstack — українська мультипродуктова IT-компанія, яка створює профітні бізнеси у нішах Parental Control, Wellness, AI, а також розвиває власний R&D-центр. В портфоліо компанії кросплатформні застосунки та сервіси, якими користуються мільйони людей по всьому світу.

4

Основні етапи розвитку

Компанія 11 років на ринку. №1 в ніші Parental Control. Мала два офіси: в м. Києві та в м. Івано-Франківськ. В 2024 році закрили офіс в ІФ через те, що більшість співробітників перейшли на ремоут формат. 

speka-logo speka-logo speka-logo speka-logo

Є додаткова інформація про компанію?


Надсилайте нам: speka@speka.media

Компанія в соц мережах: