Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Домінік Піоте йде з посту CEO у Unit.City. Що зміниться

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
26 липня 2022 3 хвилин читання

CEO інноваційного парку Unit.City Домінік Піоте покидає свій пост.

Про це розповів фінансовий директор Unit.City Кирило Бондар в інтервʼю Ain.ua.

За його словами, Піоте залишає пост CEO радше через «технічні обставини»: він є громадянином США й Франції, а тож за рекомендаціями цих посольств виїхав з України незадовго до повномасштабного вторгнення росії.

«Після початку війни і її піврічної тривалості повернення Домініка до України стає доволі складним питанням, а керувати інноваційним парком віддалено неефективна історія», – розповідає Бондар.

Піоте керував Unit.City з вересня 2019 року та продовжить працювати з проєктом віддалено на рівні консультацій та міжнародних партнерств.

Натомість у Unit.City створили дорадчу раду, головою якої став гендиректор Basemark Кіс Сільверанг. До комітету також увійшли Рік Расмуссен, Василь Хмельницький і Домінік Піоте, який працюватиме віддалено на рівні консультацій і міжнародних партнерств. «А після закінчення війни й перемоги України повернемося до цього питання», – каже Бондар.

Бондар запевняє, що формат роботи й бізнес-модель не змінилися, однак усе ж довелося відмовитися від деяких платформ, які Unit.City фінансував самостійно. Водночас для проєктів Ucode IT Academy та NEST, які тимчасово призупинили діяльність, шукають грантові можливості.

Наразі вже понад 30% резидентів повернулися до офлайн-роботи в Unit.City, а загальна вакантність місць становить 18%. Повністю парк покинули тільки ті бізнеси, які переїхали за кордон ,це близько 7% від кількості резидентів парку.

Попри війну в інноваційному парку також продовжується будівництво бізнес-кампусів і житла. На невизначений час зупинили лише будівництво загальноосвітньої школи.

Нагадаємо, Unit.City – інноваційний парк, розташований на колишній території мотозаводу між станціями метро «Дорогожичі» й «Лук'янівська». Це перший проєкт в Україні у цьому форматі, що створює єдину екосистему для стартапів, ІТ-компаній і бізнесу.

На території Unit.City розташовані бізнес-центри з офісами, навчальні корпуси. Також там будували житловий сектор зі школою.

Інноваційний парк UNIT.City наприкінці травня оголосив, що відкриває свої двері для резидентів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 6 годин

російські хакери здійснили безпрецедентну кібератаку на офіційний сайт «Енергоатома»

Євген Муджирі 5 годин тому

«Війна змусить нас знаходити правильні рішення». Архітектор Олександр Кучерявий про екобудівництво та підготовку до зими

Олександр Тартачний 7 годин тому

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 13 годин тому

Microsoft виявила кіберзагрозу Seaborgium з росії, що націлена на країни НАТО

Євген Муджирі 15 годин тому