Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

До Херсону повертаються українські ЗМІ

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
22 листопада 2022 2 хвилин читання

Одразу після звільнення Херсона від окупантів українська влада почала відновлювати роботу українського телебачення у місті. Також на звільнених територіях вдалося відновити трансляцію «Українського радіо».

Як повідомляє Національна спілка журналістів України з посиланням на «Урядовий портал», після звільнення Херсона в місті почали відновлювати роботу українського телебачення, аби херсонці могли переглядати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» та отримувати перевірену інформацію.

«Ми повертаємо пресу в Херсон. Привезли друк газети „Новий день“, символічно, на першому потязі перемоги до Херсона. Також привезли певне обладнання, яке дозволить поновити сигнал українського радіо та телебачення», — сказав Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час візиту на звільнену Херсонщину 19 листопада.

За сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Держкомтелерадіо та НСЖУ 17 листопада вийшов перший від початку війни номер газети «Новий день». Видання зверстано та надруковано у Львові у видавничому домі «Високий замок».

В газеті багато корисної інформації – не тільки про те, як отримати пенсії, а й де, в яких закладах надається медична допомога та багато іншої. У першому номері також інтерв'ю генерального директора – художнього керівника Херсонського академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша Олександра Книги.

Нагадаємо, маркетплейс Rozetka повертається у деокупований Херсон. У середу, 23 листопада, філіал компанії відновить роботу в регіоні. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Супербоул-2024 став найпопулярнішою телевізійною передачею в історії США — не без допомоги Тейлор Свіфт

Богдан Камінський 14 лютого 2024 17:47

OpenAI веде переговори з CNN, Fox і Time про ліцензування контенту

Богдан Камінський 11 січня 2024 10:47

Українці переходять на новини в відеоформаті — дослідження Gradus Research

Богдан Камінський 30 листопада 2023 17:57

Цифровий телесигнал покриє 96% підконтрольних Україні територій до кінця 2023 року

Юлія Мирська 17 листопада 2023 11:03

Які телеканали увійшли в державний мультиплекс MX-7: список

Богдан Камінський 1 листопада 2023 15:32