Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

До Херсону повертаються українські ЗМІ

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
22 листопада 2022 2 хвилин читання

Одразу після звільнення Херсона від окупантів українська влада почала відновлювати роботу українського телебачення у місті. Також на звільнених територіях вдалося відновити трансляцію «Українського радіо».

Як повідомляє Національна спілка журналістів України з посиланням на «Урядовий портал», після звільнення Херсона в місті почали відновлювати роботу українського телебачення, аби херсонці могли переглядати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» та отримувати перевірену інформацію.

«Ми повертаємо пресу в Херсон. Привезли друк газети „Новий день“, символічно, на першому потязі перемоги до Херсона. Також привезли певне обладнання, яке дозволить поновити сигнал українського радіо та телебачення», — сказав Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час візиту на звільнену Херсонщину 19 листопада.

За сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Держкомтелерадіо та НСЖУ 17 листопада вийшов перший від початку війни номер газети «Новий день». Видання зверстано та надруковано у Львові у видавничому домі «Високий замок».

В газеті багато корисної інформації – не тільки про те, як отримати пенсії, а й де, в яких закладах надається медична допомога та багато іншої. У першому номері також інтерв'ю генерального директора – художнього керівника Херсонського академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша Олександра Книги.

Нагадаємо, маркетплейс Rozetka повертається у деокупований Херсон. У середу, 23 листопада, філіал компанії відновить роботу в регіоні. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Херсоні застосували часткові відключення електроенергії через обстріли рф

Руслан Сорока 19 січня 2023 16:02

TikTok буде помічати акаунти державних ЗМІ у 40 країнах, зокрема у Китаї

Катерина Колонович 18 січня 2023 14:35

YouTube може почати транслювати телеканали

Руслан Сорока 16 січня 2023 17:26

В Україні з'явиться новий інформаційний телеканал

Катерина Колонович 13 січня 2023 11:43

Сонячна електростанція у Херсонській області відновлює роботу

Катерина Колонович 12 січня 2023 12:10