Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дмитро Сергєєв запускає новий фонд і медіапроєкт Keep Going. Мета — порятунок малого бізнесу в Україні

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
20 квітня 2022 2 хвилин читання

Відомий підприємець Дмитро Сергєєв, який нещодавно продав фотобанк Depositphotos американській компанії VistaPrint за $85 млн, запустив нову ініціативу Keep Going. «По-перше, це приватний благодійний фонд, який надає першу допомогу малому бізнесу. По-друге, це медіа, де ми розповідаємо історії підприємців», — пояснює Сергєєв.

В інтерв'ю українському Forbes він розповів, що початковий обсяг фонду становить 30 млн грн. Особисто Сергєєв надає 10 млн грн, решту — відомі IT-підприємці, які допомагають фонду анонімно.

Фонд надаватиме підприємцям від 50 до 500 тис. грн, це буде разова безоплатна виплата. За  словами Сергєєва, насамперед допомагатимуть бізнесам зі штатом до 50 співробітників, які вже змогли перебудуватися на потреби воєнного часу. 

На сайті KeepGoing підприємці можуть розповісти про свій досвід роботи під час війни часу та подати заявку, щоб отримати грошову допомогу. Окрім допомоги від фонду вони можуть отримати донати від читачів. «Ми не просимо переказувати гроші до фонду, не збираємо і не розподіляємо пожертви. Допомагайте беспосередньо підприємцям», — наголошує Сергєєв. 

У медійній команді Keep Going п'ятеро людей. Редакційною роботою керуватиме Євген Сафонов, який колись очолював інший медійний проєкт Сергєєва — In Flight. Команду планують розширювати. За оцінками Сергєєва, робота команди, технічні витрати та реклама коштуватимуть йому приблизно $10 тис. на місяць. 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Виживе найсильніший? Які компанії тримають економічний фронт під час війни

Олег Зубченок 26 вересня 2022 15:18

Фонд KOLO запустив нову систему донатів «на перемогу» до днів народження донорів

Олександр Кульбачний 25 липня 2022 18:35

Як ІТ-початківцю обрати найкращу програму і що потрібно знати про інвестування у 2022-му

Ira Hoiuk 3 липня 2022 17:12

Інвестори для МСБ в Україні. Частина 2: як їх захистити в умовах війни?

Дмитро Карпіловський 30 червня 2022 12:26

Тиждень у спільноті: де МСБ узяти інвесторів в умовах війни, як впроваджувати позитивні зміни у своїх проєктах, чому бізнесу важливо вимірювати ефективність PR

Ольга Валькевич 26 червня 2022 17:29