Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дмитро Сергєєв запускає новий фонд і медіапроєкт Keep Going. Мета — порятунок малого бізнесу в Україні

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
20 квітня 2022 2 хвилин читання

Відомий підприємець Дмитро Сергєєв, який нещодавно продав фотобанк Depositphotos американській компанії VistaPrint за $85 млн, запустив нову ініціативу Keep Going. «По-перше, це приватний благодійний фонд, який надає першу допомогу малому бізнесу. По-друге, це медіа, де ми розповідаємо історії підприємців», — пояснює Сергєєв.

В інтерв'ю українському Forbes він розповів, що початковий обсяг фонду становить 30 млн грн. Особисто Сергєєв надає 10 млн грн, решту — відомі IT-підприємці, які допомагають фонду анонімно.

Фонд надаватиме підприємцям від 50 до 500 тис. грн, це буде разова безоплатна виплата. За  словами Сергєєва, насамперед допомагатимуть бізнесам зі штатом до 50 співробітників, які вже змогли перебудуватися на потреби воєнного часу. 

На сайті KeepGoing підприємці можуть розповісти про свій досвід роботи під час війни часу та подати заявку, щоб отримати грошову допомогу. Окрім допомоги від фонду вони можуть отримати донати від читачів. «Ми не просимо переказувати гроші до фонду, не збираємо і не розподіляємо пожертви. Допомагайте беспосередньо підприємцям», — наголошує Сергєєв. 

У медійній команді Keep Going п'ятеро людей. Редакційною роботою керуватиме Євген Сафонов, який колись очолював інший медійний проєкт Сергєєва — In Flight. Команду планують розширювати. За оцінками Сергєєва, робота команди, технічні витрати та реклама коштуватимуть йому приблизно $10 тис. на місяць. 

 

Коментарі
Інші матеріали

ПриватБанк спрямує 2 млрд грн на кредитування малого та мікробізнесу, який працює у критично важливих галузях

Роман Судольський 15 квітня 2022 12:00

Fondy запускає безкоштовні вебінари для бізнесу

Тетяна Новак 4 квітня 2022 20:36

«Укрпошта» на 60% відновила комерційний експорт

Тетяна Новак 1 квітня 2022 20:07

На мапі «ЛУН Місто» з'явилися адреси відкритих кафе та ресторанів. Як додати свій заклад

Тетяна Новак 20 березня 2022 15:45

Де вчитися на підприємця. П'ять безкоштовних онлайн-шкіл для МСБ від Укрпошти, «Дія. Бізнес», «Нової пошти», Ощадбанку та Альфа-Банку

Юлія Даниленко 9 листопада 2021 10:20