Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Для бізнесу, грошей та здоров'я. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
7 серпня 2022 4 хвилин читання

Цього тижня учасники ринку на майданчику "Спільнота" ділилися унікальним різним досвідом. Тож якщо у вас немає часу та натхнення проходити різні курси, але ви бажаєте отримати нові практичні знання, вам сюди.

Для бізнесу

Почнемо з чекліста від Executive Director 1991 Accelerator | Director of Partnerships and Innovation, SET University Євгенії Клепи. Вона порефлексувала та розповіла, що потрібно бізнесу під час війни. Спойлер: ні, це не чергові загальні поради.

Насправді мене дуже тішить, що серед експертів SPEKA є і жінки, і чоловіки. Приємно створювати здорове середовище. Але IT-галузь стала гендерно збалансованою не так давно. Усе про жінок у IT та успішну синергію ідей чоловіків та жінок можна прочитати тут.

Ще про корисне. Якщо ви маєте бізнес, що працює під час війни, то ви явно стикались із хакерськими атаками, а можливо й з ризиком втратити свої дані. Не хочу наганяти паніку, однак кожен четвертий бізнес, який мав резервні копії важливих даних, не зміг відновити свій бекап. В Україні статистика відновлення бекапів близька до катастрофи. Тож що таке бекап та як його зробити, зібрано за цим посиланням.

Безперечно, у питаннях кібербезпеки своєї компанії складно все робити самотужки. Але постає нове запитання: як знайти надійного партнера, а не просто віддати гроші, які не тільки не принесуть потрібний рівень захисту, а й призведуть до нових втрат? Ми маємо чим вам допомогти (знаннями, не грошима). Ось вісім ознак надійності партнера з кібербезпеки, на які спираються CISO компаній США.

Для грошей

До речі, про гроші. Ні, я досі їх не роздаю. Не поспішайте розчаровано позіхати, бо насправді знання — найкраще багатство. І лише вам вирішувати, як потім його примножувати: у валюті чи криптовалюті. Для першого випадку маємо статистику зміни курсу долара до євро від 1999 року, для другого — зібрали всі страхітливі слова типу «біток» та «ефір» та розповіли, чим вони відрізняються.

Якщо знання примножили мудрість, а не скорботу, то її можна спрямувати на допомогу країні,  зокрема у волонтерство. До речі, ви знали, що волонерство — це теж інвестиція? Навряд ви про це замислювались. А співзасновник та СEO УкрІнвестКлубу Олександр Тихомиров не тільки простежив взаємозв'язок, а й розповів, як використати навички інвестора, допомагаючи країні.

Для здоров'я

Допомагати потрібно не тільки країні, а й собі. Під час війни стрес завдає суттєвої шкоди нашому здоров'ю. І щоб ми якомога менше займались самолікуванням, в Україні нарешті  стартує перехідний період, після закінчення якого антибіотики можна буде придбати лише за рецептом. Рецепт може бути й електронним. Як все це буде працювати, зібрано за посиланням.

Турбота про себе — це й про «підстелити соломки, якщо впадеш». Це я так завуальовано говорю про страхування. Накопичення заради майбутньої пенсії, фінансовий захист життя та здоров'я — два ключові напрями у life-страхуванні. Більше про це тут. Отже, страхування життя працює.

Закінчити цю добірку я хочу неймовірно важливим текстом. Він стосується абсолютно кожного. Він про відпочинок під час війни. Про похід на манікюр, на каву. Про відчуття провини за все це. Я просто залишу цей матеріал тут і хочу, щоб його прочитав абсолютно кожен та нарешті припинив собі дорікати за життя.

Бо життя триває. І наше, і України.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи повернуться українці, що виїхали під час війни, на батьківщину: думки психологів HoldYou

Hold You 12 вересня 2022 12:51

Як корпоративне навчання в Україні витримало удар та функціонує під час війни. Досвід LMS Collaborator

Катерина Атаманенко 8 вересня 2022 15:18

57% українців пережили травматичну подію від початку війни. Про ПТСР, травму та платформи для допомоги

Ігор Никифорчин 6 вересня 2022 20:08

Як бренду правильно вести комунікацію під час війни

Дар'я Кушнір 5 вересня 2022 19:02

Психологія війни, ідеальний чатбот, рецепт співпраці бумерів та зумерів, навчання в ІТ. Тиждень у спільноті

Юлія Даниленко 4 вересня 2022 15:46