Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Попри війну кількість резидентів «Дія.City» від 24 лютого зросла у понад три рази

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
4 липня 2022 2 хвилин читання

Війна не лише не зупинила, але й пожвавила приєднання бізнесів до «Дія.City». Так, за підрахунками «Опендатабот», від повномасштабного вторгнення росії в Україну кількість резиденті збільшилася майже утричі.

Від 24 до 28 лютого до «Дія.City» приєдналося чотири компанії, за березень — 70, за квітень — 62, за травень — 38, за неповний червень — 20. Натепер «Дія.City» нараховує 271 бізнесів.

Трохи більше 37% з них є дочірніми компаніями та мають засновників з інших юрисдикцій. Найбільші з них — це переважно податкові резиденти третіх країн. З огляду на це «Дія.City» є для них більш легальним способом оптимізації оподаткування, ніж схема з ФОПами.

Серед найвідоміших резидентів спеціального правового режиму «Дія.City» — EPAM, Samsung, Ajax Systems, Revolut, Monobank, NIX, SoftServe, «Нова пошта», LetyShops, Luxsoft, «Розетка». Більшість із них долучилися до «Дія.City» у перші дні після його запуску 8 лютого.

Нагадаємо, 8 лютого в Україні офіційно запрацював податковий та правовий спецрежим «Дія City».  Як стати резидентом «Дія.City», читайте тут. Першого ж дня про вступ до «Дія.City» оголосили Revolut, SoftServe, MacPaw та ще кілька великих компаній.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нічна атака на Київ 30 травня: що відомо

Ганна Гілова 4 години тому

Ефективність застосування ракет HARM і коригованих авіабомб буде вищою з винищувачами F-16

Єлизавета Гогілашвілі 19 годин тому

Перша тисяча: скільки дронів знищили ЗСУ

Назарій Присяжнюк 19 годин тому

29 травня Київ обстріляли «Іскандерами» — що про них відомо

Єлизавета Гогілашвілі 22 години тому

Ракетний обстріл 29 травня: що відомо

Ганна Гілова 29 травня 2023 12:51