Міністерство фінансів України затвердило новий порядок, який передбачає майже автоматичне включення резидентів «Дія.City» до переліку доброчесних платників податків.
Податки для резидентів «Дія.City» збільшать нарівні з іншими секторами економіки. Про це повідомив заступник голови податкового комітету Ради Ярослав Железняк.
Український неприбутковий заклад SET University спільно з американським стартапом Hilltop Technologies запустили SET Cyber Labs — стартап у сфері кібербезпеки.
Локальне представництво Rakuten Viber, одного з найпопулярніших месенджерів в Україні, стало резидентом правового режиму Дія.City.
Сьогодні збереження кваліфікованих кадрів є критичним завданням для будь-якої галузі, а в ІТ-сфері це питання набуває особливого значення. Адже саме ці фахівці є рушійною силою технологічного прогресу та економічного зростання країни. В умовах війни, коли багато підприємств стикаються з необхідністю бронювання своїх працівників, забезпечення стабільної роботи ІТ-компаній стає важливою умовою для підтримки економіки України.
У Дія.City планується розширити перелік кваліфікованих видів діяльності для виробників біонічних протезів.
Компанія Fintech Band, яка є власником необанку monobank, у 2023 році сплатила податків до українського бюджету на загальну суму 1,032 млрд грн.
Міністерство цифрової трансформації України та Спілка Diia.City United провели опитування власників і CEO компаній, які є чинними або потенційними резидентами «Дія.City», щоб з'ясувати, які переваги переконали або можуть переконати бізнеси приєднатися до простору.
Netpeak Agencies Group, лідер digital-маркетингу в Україні, став новим резидентом Дія.City. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
15 січня компанія Rakuten, власник месенджера Viber, відкрила новий офіс у центрі Києва та оголосила про плани приєднатися до «Дія.City».
У 2023 році до застосунку «Дія» приєдналися 1 млн людей, а загалом сервісом користуються понад 20 млн українців.
Німецький виробник дронів Quantum Systems приєднався до спеціального правового режиму «Дія.City». Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.
Українська IT-компанія Uklon, яка надає послуги пасажирських перевезень та доставки, приєдналася до простору Дія.City.
Через повномасштабне вторгнення багатьом компаніям довелося релокувати свій бізнес, зокрема й ІТ-компаніям. За допомогою індексу «Опендатабота» можна дізнатися, де розташовані зараз найбільші бізнеси різних галузей і які з них мають «бездоганну ділову репутацію».
У серпні з’явилася новина, що GlobalLogic переводить більшість своїх спеціалістів на гіг-контракти. Хоча майже за півтора роки існування простору «Дія.City» його репутація переважно є позитивною, частина комʼюніті (здебільшого технічні спеціалісти), не розділяють схвалення, що іноді має свій відголос у коментарях до подібних заяв, телеграм-каналах або блогах. Ми вирішили трохи освіжити інформацію щодо простору «Дія.City» та нагадати, в чому його переваги, як для бізнесу, так і для співробітників.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.