Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українці зможуть замовляти дублікати важливих документів у «Дії»

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
22 липня 2022 2 хвилин читання

Від 21 липня 2022 року українці матимуть змогу замовляти дублікати втрачених свідоцтв про народження, реєстрацію або розірвання шлюбу на порталі «Дія». Нову опцію реалізує Мінцифри у співпраці з Мін'юстом у межах проєкту EU4DigitalUA.

Через «Дію» можна замовити дублікат таких документів:

  • свідоцтво про народження, 
  • свідоцтво про смерть,
  • свідоцтво про зміну імені,
  • витяг про реєстрацію / розірвання шлюбу.

Як замовити повторну видачу втраченого документа на порталі «Дія»:

  • Зайти на портал «Дія» у розділ «Послуги» та обрати там «Довідки та витяги».
  • Обрати потрібне із запропонованих пунктів: «Повторна видача свідоцтва про зміну імені», «Повторна видача свідоцтва про смерть», «Повторна видача свідоцтва про розірвання шлюбу», «Повторна видача свідоцтва про шлюб» або «Повторна видача свідоцтва про народження». 
  • Авторизуватися на порталі, заповнити заяву та підписати її електронним підписом. У полі «Спосіб повторного отримання свідоцтва» обрати зручний для вас: Укрпоштою або у найближчому ДРАЦС.

Статус заяви можна відстежувати в особистому кабінеті.

Нагадаємо: у лютому 2022 року Мінцифри презентувало нові цифрові послуги у «Дії», серед яких шеринг техпаспорта, зміна місця реєстрації, довідка про несудимість, автоматична реєстрація будівництва та продовження / припинення грошової допомоги ВПО.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
1
Прокоментувати
Як треба, то шукаєш кругом, як правильно зробити. Наче зараз свідоцтва про розлучення не видають, бо перебої зі світлом або ракетні обстріли. Але ось тут пишуть https://salex-lcc.com.ua/dublikat-povtorne-oformlennia-svidotstva-pro-rozirvannia-shliubu-apostyl-pereklad що в Україні таки видають дублікати свідоцтв про народження. одруження, розлучення теж видають. просто іноді бувають затримки в часі. Така обстановка в країні. На скільки зараз бувають затримки у видачі документів ?
Інші матеріали

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

«Дія» модернізувала найпопулярніші послуги у сфері будівництва

Ольга Горбенко 31 травня 2023 18:30

BAE Systems відкриє офіс в Україні, MSI та Mercedes представили ігровий ноутбук, українці купили в «Дії» 1 млн військових облігацій. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 31 травня 2023 07:06

Українці придбали у «Дії» 1 млн військових облігацій

Ольга Горбенко 30 травня 2023 19:31

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06