Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Дія» буде працювати навіть за відсутності інтернету

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Застосунок «Дія» може працювати навіть під час відключення електроенергії чи зникнення інтернет-покриття, достатньо мінімального мобільного зв'язку. За відсутності будь-якого зв'язку можна скористатися «єДокументом».

У випадку відключення електроенергії «Дія» залишається доступною для користувачів, якщо є хоча б якийсь мобільний зв'язок. Якщо немає мобільного зв'язку, документи із застосунку не зникають певний час. «У будь-якому разі українцям також буде доступний „єДокумент“, який ми запустили на випадок відключених реєстрів», – розказав керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік у марафоні «Єдині новини».

Він повідомив, що незабаром у «Дії» зʼявляться нові послуги для внутрішньо переміщених осіб, а саме можливість змінити місце реєстрації ВПО та скасувати статус ВПО, а також оновлений витяг про несудимість, витяг з Єдиного державного реєстру, актуальний для підприємців, та послуги, актуальні для українців під час воєнного стану.

Нагадаємо, що нещодавно проєкт «Дія.Бізнес» нагородили почесною міжнародною відзнакою European Enterprise Promotion Awards як найкращу ініціативу, що полегшує малому та середньому бізнесу вихід на міжнародні ринки. А користувачі вже сформували 500 тис. витягів про місце проживання у «Дії».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06

На тимчасово окупованих територіях Криму та Запоріжжя зник інтернет: у чому причини

Ганна Гілова 27 травня 2023 12:58

Український супутник EOS SAT-1 передав перші фото з орбіти, Apple та Broadcom разом вироблятимуть чипи, Virgin Orbit припиняє діяльність. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 25 травня 2023 07:03

Посвідчення водія у «Дії»: як замінити або відмовитися від пластикового документа

Ольга Горбенко 24 травня 2023 14:45

Українська «Дія» працюватиме у Колумбії та Замбії

Дмитро Мухін 24 травня 2023 08:20