Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ФБР попереджає: на співбесідах на технічні посади почастішали випадки використання дипфейків

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
29 червня 2022 2 хвилин читання

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США заявило про суттєве збільшення кількості випадків, коли дипфейки, а також викрадену у громадян інформацію використовують для подання заявок на роботу та проходження співбесід. Як пише TechCrunch, завдяки цьому зловмисники можуть отримати доступ до даних, які бачать лише співробітники компанії, таких як корпоративні ІТ-бази або особисті дані клієнтів.

Повідомляють, що технології дипфейків поки що далекі від ідеалу, хоча подекуди відео можуть виглядати досить реалістичними. Особливо якщо співбесіду проводить квапливий HR-менеджер. Для створення дипфейку вистачить кількох якісних фото людини.

Цілі у зловмисників можуть бути найрізноманітніші — від отримання доступу до великого кешу ринкових даних до викрадення великих сум грошей. Видання наводить приклад із північнокорейськими хакерами, які за допомогою отриманих нелегальних шляхом даних громадян працевлаштовуються у криптовалютному секторі, де вільно можуть красти великі обсяги коштів з незначними для себе наслідками.

Під найбільшою загрозою, за даними правоохоронців, перебувають стартапи та SaaS-компанії, оскільки вони мають доступ до потенційно великого обсягу даних та відносно невелику інфраструктуру безпеки. ФБР радить використовувати надійне шифрування, сучасні засоби контролю доступу та консультуватися з професіоналами у безпековій галузі.

Для проєкту SPEKcheck редакція SPEKA дослідила, що таке дипфейки і як їх використовують у російсько-українській війні. Також ми поспілкувалися з CTO Reface Олесем Петрівим і переклали поради експертів Массачусетського технологічного університету щодо того, як розпізнати дипфейк без використання спеціальних програм.

0
Прокоментувати