Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Диджитал-кампанія луцького кафе суспільного впливу отримала Red Dot Award 2024

Ірина Остапчук
Ірина Остапчук Комунікаційниця платформи «Алгоритм дій»
4 листопада 2024 3 хвилин читання

Диджитал-кампанію луцького кафе суспільного впливу misto.cafe відзначили міжнародною премією у сфері дизайну Red Dot Award 2024

Логотип, айдентику, дизайн соцмереж і сайт для проєкту соціального підприємництва створила українська компанія ideil. Команда отримала нагороду в категорії Brands & Communication Design (підкатегорія Advertising).

У лого misto.cafe поєдналися і усмішка людей, які приходять в кафе на події, і смачна гаряча страва, яку щойно поставили на стіл, і чашечка ароматної кави. Уся айдентика виросла з форм Луцька — варто тільки прогулятися його вуличками і в тебе ціла купа ідей та натхнення. Із них і згенерували патерни для упаковок, презентацій, соцмереж, комунікації.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Завдяки діджитал-кампанії за 71 день краудфандингу вдалося залучити 100 співзасновників, які зробили свої благодійні внески по 80 000 гривень. Заклад відкрили у Луцьку на початку вересня 2024. Унікальність проєкту у тому, що 80% чистого прибутку кафе конвертуються у гранти для проєктів із розвитку міста. Кафе створили за прикладом ресторану Urban Space 100 в Івано-Франківську, що за 10 років роботи підтримав 163 проєкти на суму понад сім мільйонів гривень.

«Чому ми подалися на Red Dot? Першочергово хотіли привернути додаткову увагу до проєкту misto.cafe, розповсюдити досвід співпраці активних громадян нашого міста, котрі об’єднались для створення проєкту. Відзнака Red Dot дозволить більше розповісти про Луцьк, про підприємців, про розвиток громадянського суспільства в Україні. І особливо зворушливо, що це перша нагорода в Луцьку», — говорить Вадим Махомед, CEO IT-компанії ideil. та співзасновник misto.cafe.

За весь час існування премії Україна зібрала понад 130 нагород Red Dot. У категорії Brands & Communication Design — більше сотні. Премію в різні роки отримали такі українські компанії: MacPaw, Kultura, Fedoriv Agency, Grape, Taktika Agency, Banda Agency та інші.

Довідково про Red Dot Award: історія нагороди Red Dot Award почалася у 1955 році. Щорічно експерти оцінюють заявки та відзначають кращих у трьох категоріях — Product Design, Brands & Communication Design, Design Concepts. Команди-переможці отримують Red Dot Label («червону крапку») — знак якості хорошого дизайну. Роботи, відзначені нагородою, виставляють в Музеї дизайну Red Dot в Ессені.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Формувати свідоме суспільство. В Україні запустили кампанію з протидії дезінформації

Христина Тимофійчук 21 годину тому

8 років — 8 уроків бізнесу

Олександра Богуславська 21 годину тому

Ринок праці в ІТ: зрілі фахівці проти упереджень

Сергій Коноплицький 29 листопада 2024 12:30

Кому належать права на музику, створену за допомогою ШІ?

Анна Старкова 29 листопада 2024 10:30

Чому компанії сегменту SMB все частіше обирають IT-аутсорсинг замість штатних фахівців?

Ihor Horb 29 листопада 2024 09:56