Ранкова SPEKA згадує головні новини 19 травня.
Держспецзв’язку у квітні отримало від USAID 300 пристроїв безперебійного живлення та 100 захищених ноутбуків.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 8 травня.
Держспецзв'язку наголошує, що від квітня 2023 року розпочалося поширення вірусу SmokeLoader від хакерів UAC-0006. Вірус, потрапивши в операційну систему, починає несанкціоновані платежі. Про це пише пресслужба держоргану.
Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення планує найближчим часом запустити національну багатоканальну цифрову телемережу MX-7.
У законодавстві визначать відповідальність за недотримання вимог щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури. Про це в інтерв’ю Forbes.ua розповів голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.
Кабмін 28 квітня ухвалив постанову про створення реєстру критичної інфраструктури. До нового переліку увійдуть тисячі об'єктів. Про це розповів голова Держспецзвʼязку Юрій Щиголь в інтерв'ю Forbes Ukraine.
Більше 10% інструментів з держрегулювання в сфері Нацкомісії у сферах електронної комунікації, радіочастотного спектру і поштового зв’язку (НКРЗІ) та Держспецзв’язку і захисту інформації (ДССЗЗІ) потрібно скасувати, а решту інструментів осучаснити.
Держспецзв’язку за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» провела перші навчання зі стійкості критичної інфраструктури CIREX, розроблені на базі рекомендацій Агенції США з питань кібербезпеки та захисту інфраструктури (CISA).
Ранкова SPEKA згадує головні новини 4 квітня.
Кабмін на засіданні 4 квітня 2023 року затвердив порядок, за яким органи кібербезпеки мають реагувати на різні види подій у кіберпросторі. Документ розробили фахівці Держспецзв'язку.
Держспецзв'язку допоможе підготувати незалежних аудиторів, які перевірять інформаційну безпеку на об'єктах критичної інфраструктури.
Держспецзв'язку попереджає українців про небезпеку встановлення зламаного ПЗ із торентів.
Компанії, що працюють із державним сектором та критичною інфраструктурою, дедалі частіше стають жертвами російських хакерів. Про це повідомляє новий звіт CERT-UA.
В Україні є дві підстави заблокувати вебсайт. Перша — доволі давня і заснована на законі президента «Про санкції». Саме за нею у 2017 році закрили доступ до російських сервісів «ВКонтакте„, «Яндекс„, «Одноклассники» та Mail.ru.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.