Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Держспецзв'язку провела освітній курс із кіберзахисту для державного сектору

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 грудня 2022 2 хвилин читання

Держспецзв'язку проводить освітні курси з кіберзахисту для держслужбовців. Мета курсу — підвищення власної кіберстійкості та налагоджена співпраця зі структурними підрозділами.

Як повідомили у відомстві, раніше, у жовтні, слухачами були службовці категорії «А», які відповідають за кіберзахист критичної інфраструктури держави у держорганах на стратегічному рівні. Цього тижня Держспецзв'язку завершила курс для фахівців категорії «Б», які безпосередньо забезпечують захист.

Держслужбовці опановували такі теми: розуміння ландшафту загроз, державна інфраструктура для забезпечення кіберзахисту, законодавча база в галузі кібербезпеки та захисту інформації, особливості бюджетування у державному секторі, а також реформування системи підготовки кадрів у країні.  

«Державні органи є основною мішенню російських хакерів. Роль держорганів у забезпеченні кіберзахисту не менш важлива, ніж наша як регулятора. Але з усім цим потрібно вміти працювати, саме тому має бути постійний діалог між регулятором та тими, хто втілює законодавчі норми у життя. Тому ми ініціювали проведення таких курсів», — наголосив заступник голови Держспецзв'язку Олександр Потій. 

Натепер Держспецзв'язку також працює над реформуванням системи освіти та запровадженням Національної рамки кваліфікацій у сфері кібербезпеки та захисту інформації, що відповідає стандартам США та ЄС.

Раніше SPEKA розповідала, що 5 грудня набрав чинності закон про уповноважений орган у галузі захисту критичної інфраструктури. Зміни у законі передбачають, що Держспецзв'язку буде уповноваженим органом з питань захисту критичної інфраструктури під час дії воєнного стану, а також протягом 12 місяців після нього.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Україна, Естонія та Люксембург створили IT-коаліцію для підтримки ЗСУ

Богдан Камінський 19 вересня 2023 18:33

Як опанувати англійську фрилансерам та ІТ-фахівцям

Yev Rachkovan 18 вересня 2023 11:10

Курс для комплексного delivery-управління від Laba

Віталій Новак 15 вересня 2023 11:15

В OLX розповіли, як не стати жертвою шахраїв

Богдан Камінський 14 вересня 2023 17:20

Київстар підтвердив сертифікат з кібербезпеки ISO/IEC 27001:2013

Артем Житкевич 6 вересня 2023 18:38