Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Держспецзв'язку представлятиме Україну в центрі кібероборони НАТО

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 лютого 2023 2 хвилин читання

Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким Держспецзв'язку буде представляти Україну в Об'єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО

Як зазначає відомство, рішення ухвалили в результаті спільної роботи Служби та Національного координаційного центру кібербезпеки. 

«Наявність представника Держспецзв'язку в центрі кібероборони НАТО дасть можливість посилити обмін досвідом у сфері кіберзахисту та кібероборони між Україною та країнами-членами НАТО, що сприятиме збільшенню ефективності протидії агресії у кіберпросторі», — розповіли в Держспецзв'язку

Українські фахівці отримають доступ до бази знань організації, зможуть брати участь у спільних кібернавчаннях та проводити разом із партнерами дослідження у сфері кібербезпеки, у тому числі – у сфері захисту критичної інфраструктури.

Заявку на вступ до центра подали ще у серпні 2021 року. Торік, у березні, заявку підтримали всі члени Керівного комітету. Загалом, до цього центру входять 38 країн (29 країн-членів НАТО та дев'ять країн-партнерів, однією з яких є Україна).

Раніше SPEKA розповідала, що Секретар РНБО України Олексій Данілов підписав Технічну угоду про приєднання України до Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як впливають українці на світові технології

Ганна Гілова 20 годин тому

Міжнародна реакція на підрив Каховської ГЕС

Олександр Тартачний 6 червня 2023 15:30

Кібератака на постачальника ПЗ: BBC, British Airways, Boots серед постраждалих

Артем Житкевич 5 червня 2023 20:39

Експлойт Magecart загрожує безпеці даних користувачів

Артем Житкевич 5 червня 2023 15:31

Що таке е-гривня та чим вона відрізняється від безготівкової

Назарій Присяжнюк 5 червня 2023 13:27