Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Державний аграрний реєстр: Україна запустила онлайн-платформу для підтримки фермерів

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
12 серпня 2022 3 хвилин читання

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн-платформу «Державний аграрний реєстр» (ДАР).

ДАР — це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС.

Агровиробники, зареєстровані у ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

Найближчим часом у ДАР з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

Зареєструватися у ДАР можуть виробники сільськогосподарської продукції незалежно від розміру, організаційно-правової форми чи напрямів діяльності. Після реєстрації уся ключова інформація про виробника автоматично підтягується у ДАР і може бути перевірена сільгоспвиробником.

«Зареєструвавшись у ДАР за кілька хвилин, аграрії матимуть доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн. Під час реєстрації фермер також зможе перевірити в особистому електронному кабінеті дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин тощо. Для реєстрації потрібен лише електронний підпис. Система створена за підтримки ЄС з урахування найкращих європейських практик», — наголосив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик. 

Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник, що відповідає вимогам програми, має заповнити онлайн-форму, за потреби додати скан-копії документів і підписати заявку своїм кваліфікованим електронним підписом. Оброблення заявки можна відстежувати у персональному електронному кабінеті у ДАР в режимі реального часу.

Державний аграрний реєстр (ДАР) — це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики за технічної допомоги ЄС для ефективного і прозорого розподілу та адміністрування усіх видів підтримки українських аграріїв, що надають у межах державних програм у вигляді грантів від міжнародних партнерів, а також будь-яких інших видів технічної допомоги.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Пʼятеро айтівців з EPAM розробили онлайн-платформу для спостереження за посівною кампанією в Україні

Євген Муджирі 3 серпня 2022 16:34

«Удар по сільгоспвиробниках»: аграріям нагадали про заборону користуватися дронами

Євген Муджирі 18 липня 2022 15:16

У Туреччині завершилися переговори про розблокування експорту українського зерна

Олександр Кульбачний 13 липня 2022 20:22

«Українці навчилися жити і працювати під час війни. Це наше головне економічне досягнення» — Роман Шеремета, очільник American University Kyiv

Катерина Венжик 28 червня 2022 15:20

Мінагрополітики та Мінекономіки знову планують об'єднати — ЗМІ

Валерій Моісєєв 25 червня 2022 12:46